Denso aktualizuje i odświeża katalog wycieraczek | MOTOFAKTOR

Denso aktualizuje i odświeża katalog wycieraczek

person Redakcja 30/11/2022

W swoim najnowszym katalogu wycieraczek samochodowych Denso omawia różne rodzaje, rozmiary i zastosowania wycieraczek, i nie tylko.

 

Na pierwszych stronach katalogu omówiono unikalne cechy konstrukcyjne piór wycieraczek Denso OE oraz najwyższej jakości materiały, z których są one produkowane. Wycieraczki Denso są wybierane m.in. przez marki BMW, Hyundai, Jeep, Kia, Mazda, Suzuki, Toyota i Ferrari.

 

W dalszej części katalogu szczegółowo omówiono linię wycieraczek Denso jakości OE, która obejmuje wycieraczki płaskie, szkieletowe, hybrydowe i tylne. Omówiono różne rodzaje ramion i mocowań preferowanych przez producentów pojazdów. Nie pominięto także sposobów diagnozowania typowych usterek i wykrywania oznak zużycia wycieraczek. Wyjaśniono, w jaki sposób oznaczane są numery części. Katalog zawiera również szczegółowe instrukcje montażu, aby zapewnić szybką i pomyślną wymianę wycieraczek.

 

Główna część publikacji to oczywiście szczegółowe tabele zastosowań, które zawierają wszystkie niezbędne informacje, by ułatwić wybór odpowiedniej części zamiennej.

 

Program wycieraczek Denso przeznaczonych dla klientów rynku wtórnego obejmuje prawie 95% europejskiego parku pojazdów. Oprócz katalogu drukowanego dostępna jest również jego wersja cyfrowa, którą można znaleźć TUTAJ.

 

Źródło: Denso

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).