Denso: aktualizacja opakowań świec zapłonowych | MOTOFAKTOR

Denso: aktualizacja opakowań świec zapłonowych

person Adrian Januszkiewicz 10/08/2018

Denso zaktualizowało opakowania i specyfikację świec zapłonowych z linii Iridium Power, Iridium Tough oraz Iridium Racing.

Wprowadzone zmiany są podyktowane nowym, globalnym standardem opakowań dla tych linii świec zapłonowych, stosowanym już w Japonii. Aktualizacja obejmuje trzy rodzaje świec zapłonowych DensoIridium Power, Iridium Tough oraz Iridium Racing.

Iridium Power

Nowe opakowania świec Iridium Power będą w kolorze żółtym. Minimalna ilość podczas składania zamówienia to 4 sztuki. Odświeżona została również specyfikacja świec:

 

  • Usunięto zielone linie na izolatorze
  • Zastąpiono zwężające się złącze przez złącze bez zwężenia (w 43 numerach części)
  • Zmieniono kolor złącza z miedzianego na srebrny (39 numerów części)

 

Nowe opakowania ze świecami o zmienionej specyfikacji będą pojawiać się stopniowo w 2018 r. W tym czasie na rynku będzie dostępna zarówno nowa, jak i stara wersja opakowania.

Iridium Tough

Nowe opakowania świec Iridium Tough będą w kolorze zielonym, a nie jak dotychczas w niebieskim. Minimalna ilość podczas składania zamówienia to 10 sztuk. Zmianom uległa również specyfikacja świec:

 

  • Usunięto zielone linie na izolatorze
  • Zastąpiono zwężające się złącze przez złącze bez zwężenia (w 24 numerach części)

 

Nowe, zielone opakowania będą stopniowo wprowadzane w 2018 r. W tym czasie na rynku będzie dostępna zarówno nowa, jak i stara wersja opakowania.

Iridium Racing

Obecnie linia świec zapłonowych Iridium Racing składa się z 55 numerów części, z czego 9 numerów części ma już kartonowe opakowanie. W przypadku pozostałych 46 numerów części, plastikowe pudełko z pojedynczą świecą będzie sukcesywnie zastępowane przez kartonowe opakowanie. Należy pamiętać, że świece Iridium Racing są przeznaczone wyłącznie do wysokowydajnych silników wyścigowych – nie do silników zwykłych pojazdów osobowych. Odświeżona została także specyfikacja tych świec:

 

  • Usunięto zielone linie na izolatorze
  • Zastąpiono zwężające się złącze przez złącze bez zwężenia (w 5 numerach części)
  • Zmieniono kolor złącza z miedzianego na srebrny (17 numerów części)

 

Zmiany w ofercie świec Iridium Racing będą wprowadzane stopniowo w 2018 r. W tym czasie na rynku będzie dostępna zarówno nowa, jak i stara wersja opakowania.

Więcej informacji o świecach zapłonowych Denso można znaleźć na stronie producenta, w katalogu TecDoc lub u przedstawiciela Denso.

 

Źródło: Denso

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).