Delphi Technologies wprowadza ponad 900 nowych zastosowań do oferty klimatyzacji | MOTOFAKTOR

Delphi Technologies wprowadza ponad 900 nowych zastosowań do oferty klimatyzacji

person Katarzyna Ciupek 9/04/2019

Bazując na wieloletnim doświadczeniu w produkcji OE, nowa oferta części Delphi Technologies do układów klimatyzacji (A/C) wyposażona została w najnowsze technologie gwarantujące wysoką jakość i niezawodność napraw.

Szeroka gama produktów A/C zapewni dystrybutorom i warsztatom samochodowym możliwość generowania wyższych przychodów w zbliżającym się sezonie letnim.

 

Stale rosnąca liczba pojazdów na drogach oraz wzrost oczekiwań użytkowników odnośnie komfortu i lepszej jakości powietrza wewnątrz samochodów są przyczyną nieustannego zainteresowania podzespołami klimatyzacji. Wyprzedzając potrzeby rynku i wykorzystując swoje doświadczenie w OE, firma Delphi Technologies w ostatnim czasie wprowadziła do oferty ponad 50 nowych części, pasujących do ponad 900 zastosowań. Rozszerzenie obejmuje najnowsze technologie, szkolenia w standardzie OE, narzędzia diagnostyczne i dostęp do informacji technicznych. Wszystkie elementy oferty cechują się najwyższą jakością i konkurencyjnymi cenami, dzięki czemu profesjonaliści rynku Aftermarket mogą mnożyć zyski, aktywnie obsługując rosnący segment A/C.

 

Oferując m.in. sprężarki, skraplacze, zawory rozprężne i filtry kabinowe do popularnych pojazdów, takich jak Audi Q2, Seat Ateca i Peugeot 3008, rozszerzony asortyment Delphi Technologies obejmuje już ponad 1370 numerów części i prawie 25 000 zastosowań (marka/model/silnik). Pełny wybór części – jeden z największych i najbardziej kompleksowych w branży – można znaleźć w katalogu online, delphicat.com, dokumentacji TecDoc oraz nowej wersji drukowanej katalogu (numer publikacji DTCZ102A).

 

Wyprodukowane zgodnie z rygorystycznymi normami OE podzespoły A/C bazują na najnowszych technologiach w ten sposób, by zapewnić oszczędność paliwa, redukcję emisji spalin i szybsze uzyskanie komfortowej temperatury wewnątrz pojazdu. Wraz z rozwiązaniem diagnostycznym DS, szkoleniami obejmującymi certyfikację f-gazów i informacjami technicznymi, asortyment klimatyzacji Delphi Technologies jest źródłem części, narzędzi i know-how, które są potrzebne warsztatom samochodowym do oferowania wysokojakościowego, rentownego serwisu klimatyzacji i do zachowania długoterminowej lojalności klientów. Organizując odpowiedni poziom zapasów już teraz, dystrybutorzy i warsztaty mogą zapewnić sobie dobrą pozycję do wykorzystania dodatkowych możliwości sprzedaży, które przyniesie nadchodzący sezon letni.

 

Aby uzyskać więcej informacji na temat pełnej oferty klimatyzacji firmy Delphi Technologies, odwiedź stronę https://www.delphiautoparts.com/pol/pl/category/klimatyzacja

 

Źródło: Delphi Technologies

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).