Delphi Technologies wprowadza górne mocowania amortyzatorów na IAM

person Redakcja 22/05/2019

Delphi Technologies rozszerza swoją rozbudowaną ofertę dla Aftermarketu o górne mocowania amortyzatorów.

Bazując na niezawodnej gamie dotychczasowych części do układu kierowniczego i zawieszenia, nowe elementy metalowo-gumowe zostały zaprojektowane zgodnie z tymi samymi rygorystycznymi standardami OE, aby zapewnić cichą, komfortową i bezpieczną jazdę. Oferując ponad 100 numerów referencyjnych wraz z akcesoriami montażowymi o jakości OE, nowe części będą stanowić dla dystrybutorów i warsztatów atrakcyjny wybór w dynamicznie rosnącym segmencie rynku.

 

Przewiduje się, że europejski segment rynku układów kierowniczych i zawieszenia (łącznie z częściami metalowo-gumowymi) będzie rósł o 3% rocznie, głównie ze względu na coraz większą ilość ubytków w nawierzchniach drogowych oraz rosnące oczekiwania użytkowników co do komfortu jazdy. Wychodząc naprzeciw coraz większemu zapotrzebowaniu na części zamienne, nowa oferta górnych mocowań amortyzatorów Delphi Technologies obejmuje ponad 100 numerów referencyjnych, pasujących do ponad 7900 zastosowań, takich jak BMW Mini, Ford Fiesta i VW Golf. Dzięki temu pokrycie europejskiego rynku układów kierowniczych i zawieszenia wynosi ponad 90%, przy czym w ciągu 2019 roku do oferty zostaną wprowadzone kolejne nowości.

Instalując nasze górne mocowania amortyzatorów, warsztaty będą w stanie zmniejszyć zarówno finansowy, jak i fizyczny wpływ dróg na eksploatację pojazdu - oferując wysokiej jakości trwałą naprawę, szybko przywrócą samochód do dalszej jazdy. Ponadto wybór części o wysokiej jakości wydłuży przyszłe okresy pomiędzy kolejnymi serwisami oraz zapewni doskonałą ochronę i bezpieczną, komfortową jazdę. Pomoże to także w nawiązaniu trwałych i opartych na zaufaniu relacji z klientami, co w efekcie zwiększy sprzedaż. Jean-Francois Bouveyron wiceprezes Delphi Technologies Aftermarket, EMEA

 

Dzięki użyciu wysokojakościowych mieszanek gumy, powlekanej stali i doskonałych klejów (które są stosowane w pozostałym asortymencie części metalowo-gumowych) górne mocowania amortyzatorów Delphi Technologies gwarantują optymalną kombinację wytrzymałości, elastyczności oraz redukcji hałasu i drgań, zapewniając płynną i przyjemną jazdę. Mocowania są również dostarczane z osprzętem montażowym klasy SAE, w tym z łożyskami OE, dzięki czemu ich serwis będzie szybki, niezawodny i profesjonalny.

Usprawniając proces naprawy i serwisu pojazdów, ułatwiamy wybór osobom odpowiedzialnym za zakup części oraz mechanikom. Podobnie jak w przypadku innych części układu kierowniczego, kupując górne mocowanie amortyzatora Delphi Technologies, otrzymujesz w zestawie niezbędne akcesoria montażowe zgodne ze standardami OE. Oprócz trwałej naprawy opartej na najlepszych praktykach, całościowe rozwiązanie "all-in-one-box" ("wszystko w jednym pudełku") pozwoli warsztatom zaoszczędzić czas i pieniądze, ponieważ odpowiednie części będą dostępne natychmiast. Opłacalność usługi często zależy od szybkiej i prawidłowej naprawy – a Delphi Technologies to umożliwia. Jean-Francois Bouveyron

 

Więcej informacji na temat nowej oferty górnych mocowań amortyzatorów Delphi Technologies można znaleźć na stronie delphiaftermarket.com.

 

Źródło: Delphi Technologies

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl
 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl
 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl