Delphi Technologies umacnia się w Chinach | MOTOFAKTOR

Delphi Technologies umacnia się w Chinach

person Adrian Januszkiewicz 30/07/2020

Dział układów wtrysku paliwa Delphi Technologies uruchomi w ciągu najbliższych 2-3 lat nową jednostkę biznesową w Chinach.

Delphi Technologies PLC nadal umacnia swoją pozycję lidera w zaawansowanych technologiach wtrysku paliwa, m.in. rozszerzając swoją obecną działalność o kilku globalnych producentów oryginalnego wyposażenia (OEM). Zwycięstwa obejmują zastosowania od luksusowych samochodów osobowych po ciężkie pojazdy użytkowe, wzmacniając oczekiwane długoterminowe zapotrzebowanie producentów OEM na bardziej ekologiczne i czystsze technologie spalania. Rozpoczęcie nowej działalności w Chinach planowane jest na lata 2022-23.

Ta wiadomość jest następstwem naszego niedawnego ogłoszenia o nowych zwycięstwach biznesowych w Chinach, co stanowi podstawę globalnego uznania ze strony producentów OEM za nasz nieustępliwy duch pionierski. Ta nowa działalność i przedłużone umowy na produkty układu wtrysku paliwa podkreślają, że zaawansowane, konwencjonalne technologie silników pozostają kluczowymi elementami przyszłych strategii napędowych naszych klientów, podczas gdy rynek kontynuuje swoją drogę do elektryfikacji. Richard F. Dauch dyrektor generalny Delphi Technologies

 

Według IHS Markit do 2030 r. 80% wszystkich pojazdów będzie nadal posiadać jakąś formę silnika spalinowego. Oznacza to, że producenci OEM będą musieli osiągnąć docelowe poziomy emisji i redukcji CO2 bez poważnych i czasochłonnych modyfikacji. Poszukiwać będą technologii, które pomogą osiągnąć te cele i które można zastosować w obecnych projektach silników.

 

Przykładem jest technologia bezpośredniego wtrysku benzyny (GDi) firmy Delphi Technologies o ciśnieniu 500 barów, którą można łatwo zintegrować z istniejącymi platformami silnikowymi, zapewniając jednocześnie znaczną redukcję emisji cząstek stałych i lepszą oszczędność paliwa. Ponadto system Common Rail Delphi Technologies F3 z wtryskiwaczami DFI 21 zapewniać ma wiodącą w swojej klasie wydajność emisji w mniejszym, bardziej wytrzymałym pakiecie do zastosowań w silnikach o średnich i dużych obciążeniach.

Nasza znajomość układów napędowych, dogłębna wiedza specjalistyczna w branży motoryzacyjnej i sposób myślenia o rozwiązywaniu problemów sprawiają, że jesteśmy zaufanym partnerem dla naszych klientów. Nasz zespół składa się z wytrwałych osób skupionych na spełnianiu i przekraczaniu oczekiwań naszych klientów w zakresie innowacyjnych, konkurencyjnych produktów wysokiej jakości. Kerem Erman wiceprezes i dyrektor generalny Działu Układów Wtrysku Paliwa w Delphi Technologies

 

Źródło: Delphi Technologies

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).