Delphi Technologies przedstawia nową ofertę tulei metalowo-gumowych | MOTOFAKTOR

Delphi Technologies przedstawia nową ofertę tulei metalowo-gumowych

person Redakcja 30/10/2018

W ostatnim czasie firma Delphi Technologies wprowadziła do oferty nowe tuleje zawieszenia, które rozszerzają istniejącą ofertę o 111 dodatkowych numerów referencyjnych.

W skład oferty wchodzą zarówno tuleje metalowo-gumowe, tuleje wahacza jak i zestawy naprawcze wahacza, śruby czy poduszki silnika.

 

Kolejne 41 numerów jest w trakcie wprowadzania do oferty i już wkrótce trafi do sprzedaży.

 

Pełną listę ostatnich nowości, modyfikacji i aktualizacji w ofercie układu kierowniczego można znaleźć w TecDoc, gdzie Delphi Technologies jest certyfikowanym dostawcą danych “Klasy A”, jak również w internetowym katalogu Delphi Technologies.

 

Wprowadzone i planowane nowości są wynikiem badań i analiz potrzeb rynkowych. Regularna analiza cen przyczyniła się do powstania konkurencyjnej cenowo oferty, dopasowanej do poziomu cen rynkowych. Ostatnie tego typu dostosowanie oferty miało miejsce w sierpniu tego roku.

 

Aby uzyskać więcej informacji o układach kierowniczych i zawieszeniu, odwiedź delphiaftermarket.com.

 

Przykładowa tabela nowości wraz z ich zastosowaniem:

Artykuł sponsorowany przez firmę Delphi Technologies

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).