Delphi Technologies przeciwdziała rozwojowi pandemii | MOTOFAKTOR

Delphi Technologies przeciwdziała rozwojowi pandemii

person Adrian Januszkiewicz 23/03/2020

Delphi Technologies podejmuje działania stosowne do zaleceń lokalnych i rządowych, aby walczyć z pandemią koronawirusa.

Delphi Technologies zapewnia, że stale monitoruje najnowsze zmiany w zakresie COVID-19 i wdraża działania zgodnie z wytycznymi agencji rządowych w celu ochrony zdrowia i bezpieczeństwa swoich pracowników i współpracowników.

 

Obejmuje to zasady pracy zdalnej w wielu biurach i lokalizacjach, w miarę możliwości, a także zwiększone czyszczenie, dystans, używanie sprzętu ochronnego, kontrole zdrowia i monitorowanie. Procesy te zostały przetestowane i wykonane z doskonałymi wynikami w lokalizacjach firmy w Chinach podczas przedłużającej się chińskiej przerwy noworocznej i nadal są zgodne z dyrektywami rządowymi.

 

W odniesieniu do zapowiedzi rynku OEM dotyczących wstrzymania lub spowolnienia produkcji, Delphi Technologies informuje, że jest w bezpośrednim kontakcie ze swoimi klientami i dostawcami we wszystkich regionach, w których działa, i ściśle z nimi współpracuje, aby odpowiednio dostosować swój harmonogram produkcji, co obejmuje tymczasowe zamknięcie w Ameryce Północnej i Europie zgodne z wytycznymi rządowymi i wymaganiami klientów.

 

Spółka ma zamiar kontynuować ważne działania związane z uruchomieniem inżynierii oraz pracami badawczo-rozwojowymi na całym świecie, stosując alternatywne ustalenia dotyczące pracy. Chociaż jest to bardzo płynna sytuacja, Delphi Technologies zapewnia, że jest na bieżąco informowany i dostosowywany do wytycznych agencji rządowych na szczeblu lokalnym, krajowym i międzynarodowym.

 

Źródło: Delphi Technologies

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).