Delphi Technologies: nowości na Automechanice 2018 | MOTOFAKTOR

Delphi Technologies: nowości na Automechanice 2018

person Adrian Januszkiewicz 9/08/2018

Firma Delphi Technologies zaprezentuje nowe oblicze marki, a także nowe produkty i usługi na targach Automechanika we Frankfurcie.

Firma Delphi Technologies wybrała targi Automechanika Frankfurt, (11-15 września, hala 4.0, stoisko C12), aby zaprezentować swoją nową strategię dla rynku części zamiennych, powstałą po oddzieleniu spółki od Delphi Automotive w grudniu 2017 r. Globalny dostawca zaawansowanych technologii w zakresie układów napędowych, bazując na swoich osiągnięciach w zakresie dostaw na wyposażenie fabryczne (OE), wspiera swoich klientów z rynku części zamiennych, by skorzystali z pojawiających się niezwykłych nowych możliwości w okresie bezprecedensowych zmian.

Biorąc pod uwagę ostatnie 100 lat, obecnie nasza branża doświadcza zmian zachodzących w najszybszym tempie. Jako czołowy producent OE doskonale rozumiemy nowe technologie, które już wkrótce pojawią się w warsztatach samochodowych; a jest to tylko jedna strona medalu. Motoryzacyjny rynek części zamiennych ma własny plan przyspieszenia technologicznego z aktualizacjami i informacjami w chmurze, kompleksowymi systemami diagnostycznymi i wieloma innymi rozwiązaniami. Zmiany te dzieją się właśnie teraz i dotyczą nas wszystkich. To najbardziej fascynujący okres dla pracowników tej branży. Alex Ashmore prezes ds. rynku części zamiennych Delphi Technologies

 

Pod koniec ubiegłego roku, firma przyjęła nazwę Delphi Technologies, po wydzieleniu kluczowych pionów zajmujących się układami napędowymi i rynkiem części zamiennych z Delphi Automotive, obecnie Aptiv. Szerokie portfolio technologiczne z uwzględnieniem układów wtrysku paliwa, układów napędów elektrycznych oraz systemów sterujących w samochodach osobowych i użytkowych konwencjonalnych, zelektryzowanych i w pełni elektrycznych pomaga czołowym światowym producentom samochodów wytwarzać pojazdy bezpieczniejsze dla środowiska, bardziej niezawodne i wydajne.

Bezpośrednia bliskość i stały dostęp do technologii OE przekłada się na naszą głęboką wiedzę fachową, której wartość poznało już wielu klientów rynku części zamiennych. Udany program serwisowania silników Diesla jest obecnie wdrażany w odniesieniu do systemów GDi, jednego z najszybciej rozwijających się obszarów obsługi zaawansowanej technologii na niezależnym rynku części zamiennych. Jako dostawca OE rozumiemy poważne wyzwania związane z serwisowaniem systemu pracującego pod wysokim ciśnieniem i wytwarzanym z wykorzystaniem tolerancji stosowanych w przemyśle lotniczym. Skutkuje to koniecznością zastosowania specjalnych systemów diagnostycznych i napraw oraz części wykorzystania najwyższej jakości zapewniających sprawną i skuteczną naprawę. Warsztaty współpracujące z Delphi Technologies mogą zapewnić sobie dodatkowe źródło dochodu i szybki wzrost w tym dynamicznym sektorze. Alex Ashmore

Nowe produkty i nowoczesne oblicze marki na targach Automechanika

Osoby odwiedzające stoisko C12 w hali 4.0 będą mogły zobaczyć wiele nowoczesnych technologii i porozmawiać o nich ze specjalistami Delphi Technologies. Obok elementów układu GDi i nowych narzędzi diagnostycznych, firma zaprezentuje przykłady elektryfikacji bazującej na napięciu 48V, stanowiącej szybko rozwijający się obszar, w którym Delphi Technologies prowadzi znaczącą działalność w zakresie OE. Mniej kompleksowe, ale równie znaczące są nowości w gamie zawieszenia i układów kierowniczych, które firma również przybliży podczas tegorocznych targów.

Wielu dostawców uważa, że jakość produktu jest postrzegana jedynie przez produkt znajdujący się wewnątrz opakowania. Naszym zdaniem ważne jest również budowanie najwyższej jakości relacji z klientem. Relacja ta opiera się na dostarczeniu wszystkiego, czego potrzebują nasi klienci, aby odnieść sukces, począwszy od narzędzi diagnostycznych po szkolenia i wsparcie techniczne. Jesteśmy dumni z tego, że znamy potrzeby czyniące prawdziwą różnicę dla naszych klientów i wraz z wprowadzeniem na rynek kolejnych produktów będziemy mogli jeszcze lepiej dostosować naszą ofertę do ich oczekiwań. Jean-Francois Bouveyron wiceprezes ds. rynku części zamiennych EMEA

 

Nowości w gamie zawieszenia i układów kierowniczych stanowią przykład tego rygorystycznego podejścia.

Wiemy jak cenny jest czas mechanika i jak wiele problemów sprawia niemożność ukończenia naprawy za jednym razem. Zatem, w naszym „opakowaniu” umieściliśmy wszystkie niezbędne elementy do wykonania szybkiego i sprawnego serwisu. Nasza oferta skonstruowana jest tak, by uwzględniać punkt widzenia klienta. Jean-Francois Bouveyron

 

Wyrazem tego jest nowe oblicze marki Delphi Technologies, wspólne dla segmentu OE i rynku części zamiennych.

Warsztaty samochodowe otrzymają części Delphi Technologies dokładnie tej samej marki, co elementy instalowane na linii produkcyjnej OE. Jest to teraz jedna firma bazująca na głębokim zrozumieniu technologii pojazdów, która przyczynia się do sukcesu swoich klientów. Alex Ashmore

 

Pozostałe ważne nowości, które zostaną zaprezentowane przez Delphi Technologies podczas zbliżających się targów:

 

  • Regeneracja i naprawa najnowszej generacji technologii wtrysku oleju napędowego, w tym naprawa wtryskiwaczy C4i.
  • Rozszerzona oferta części dedykowanych do układów zarządzania silnikiem w połączeniu ze znacznymi ulepszeniami co do zakresu działania czujników.
  • Nowości w gamie zawieszenia i układów kierowniczych, obejmujące pełne wsparcie i wszystkie niezbędne części pasujące przy pierwszym montażu, a także nowy, rozbudowany katalog.
  • Nowe narzędzie diagnostyczne OBD oferujące bezproblemową, szybką i intuicyjną diagnostykę podstawowych systemów samochodu dla wielu marek i modeli.

 

Źródło: Delphi Technologies

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).