Delphi Technologies kontynuuje współpracę z Kajetanowiczem

person Redakcja 28/02/2019

Dzięki wsparciu Kajetanowicza, Delphi Technologies ponownie uzyska możliwość zaprezentowania na arenie międzynarodowej swojej marki oraz szerokiego spektrum produktów i usług.

Zmagania w WRC-2 Kajetanowicz rozpocznie w nowym samochodzie.

Rajdowe samochodowe mistrzostwa świata WRC-2 to seria najbardziej wymagających sportów motorowych na świecie, więc jesteśmy zachwyceni, że współpracując z Kajetanem możemy zdobywać kolejne doświadczenia i rywalizować na najwyższym poziomie w lidze tego formatu. Cieszymy się, że to kolejny rok naszej owocnej współpracy. Profesjonalizm Kajetana i nieustanna chęć osiągania sukcesów odwzorowują wartości, jakimi kierujemy się w Delphi Technologies. Uważam, że to właśnie one będą podstawą drogi, jaką wspólnie obraliśmy w nadchodzącym sezonie. Sławomir Welezinski Dyrektor Regionalny Europa Wschodnia Delphi Technologies Aftermarket

 

Zmagania Kajetanowicza w WRC-2 zapoczątkuje marcowy Rajd Korsyki. W sumie zawodnik wystartuje w 7 rajdach (z 14 do wyboru), które pokona nowym samochodem – Volkswagenem Polo GTI, natomiast obsługą rajdówki Kajetanowicza zajmie się austriacka firma BRR – Baumschlager Rallye & Racing.

Pierwszy sezon w lidze WRC-2 pokazał, że zespół LOTOS Rally Team ma ogromny potencjał i już w debiucie możemy trzymać tempo światowej czołówki. Ta rywalizacja dała nam wiele cennych doświadczeń, więc jestem pewien, że tym razem będzie jeszcze lepiej. Jestem równocześnie bardzo zadowolony z kontynuowania współpracy z Delphi Technologies, który kolejny rok z rzędu jest moim kluczowym Partnerem. Ich wsparcie oraz fakt, że w nadchodzącym sezonie będziemy jeździć w zupełnie nowym samochodzie to dla mnie ogromny zastrzyk motywacji. Kajetan Kajetanowicz

 

Dwustronna współpraca partnerska daje firmie Delphi Technologies dostęp do nieocenionego kreowania swojej marki i uzyskania praw marketingowych na cały sezon, włączając w to umieszczenie swojego logo na samochodzie rajdowym, Volkswagenie Polo GTI oraz na kombinezonach rajdowych Kajetanowicza i jego pilota, Macieja Szczepaniaka. Marka Delphi uzyska znaczący zasięg medialny w trakcie cyklu WRC, którego publiczność co roku przekracza 850 milionów widzów, a liczba ta cały czas rośnie. Logo Delphi Technologies zostanie ponadto umieszczone na stronie internetowej Kajetana Kajetanowicza, w mediach, a także na kanałach społecznościowych, które w tej chwili śledzi ponad 140 000 osób.

 

Aby uzyskać więcej informacji o Delphi Technologies, odwiedź stronę delphiautoparts.com 

 

Aby uzyskać więcej informacji o Kajetanie Kajetanowiczu, odwiedź stronę kajto.pl

 

Źródło: Delphi Technologies

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl
 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl
 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl