Delphi Technologies inwestuje w Mobilion | MOTOFAKTOR

Delphi Technologies inwestuje w Mobilion

person Adrian Januszkiewicz 29/10/2021

Delphi Technologies Aftermarket wraz z NEXUS Automotive International i Mobilion Ventures, zainwestowali w zaawansowane technologicznie start-upy.

Trzyletnia inwestycja w fundusz venture capital o nazwie Mobilion ma zapewnić Delphi Technologies wyjątkowy dostęp do produktów, usług, narzędzi i szkoleń dla rynku części zamiennych opracowywanych przez przedsiębiorców z całego świata, w takich obszarach jak zaawansowane systemy kontroli i bezpieczeństwa, zarządzanie flotą i nawigacja, rozwiązania dla pojazdów elektrycznych oraz systemy komunikacji i łączności.

Inteligentna mobilność w czterech kluczowych obszarach, tj. łączności, autonomii, współdzielenia i elektryfikacji (CASE) już teraz zmienia świat na lepsze. Delphi Technologies będzie na czele tych ekscytujących zmian, ponieważ fundusz przyspiesza dostęp firmy do najzdolniejszych umysłów z najbardziej nowatorskimi pomysłami, umożliwiając rozwój tych pomysłów i sposób ich wprowadzania na rynek. Neil Fryer wiceprezes ds. globalnego marketingu, produktów i strategii Delphi Technologies Aftermarket

 

Oczekuje się, że ta pierwsza w swoim rodzaju inicjatywa przyspieszy czas wprowadzania nowych produktów i usług nawet o 60%, co może stanowić znaczną różnicę dla rynku, który musi szybko reagować na globalne zapotrzebowanie w zakresie CASE, a także na inicjatywy dotyczące zrównoważonego rozwoju. Szybkość i sprawność działania potwierdzone dzięki przyspieszonemu podejściu stosowanemu przez fundusz Mobilion, które może skrócić standardowy 5- lub 6-letni proces rozwoju do 2–3 lat, mogą pomóc Delphi Technologies w dywersyfikacji oferty i zapewnieniu klientom znaczącej przewagi konkurencyjnej na szybko zmieniającym się rynku mobilności.

 

Z perspektywy Mobilion, Delphi Technologies wnosi strategiczny wkład w wybór najlepszych start-upów, w które warto zainwestować.

Mamy szczęście, że firma Delphi Technologies jest naszym partnerem w funduszu, ponieważ zapewnia nam ona wyjątkowe korzyści rynkowe. Jesteśmy w stanie lepiej zweryfikować konkretne rozwiązania przed dokonaniem inwestycji i wspólnie z naszymi partnerami zaplanować właściwe podejście do rynku, które zaowocuje najlepszymi rozwiązaniami technicznymi i innowacjami. Avi Feldman współzałożyciel i partner zarządzający Mobilion Ventures
Ta inwestycja w segment inteligentnej mobilności jest znaczącym etapem pozwalającym nam utrzymać pozycję lidera w zakresie pionierskich rozwiązań dla rynku wtórnego. Ponieważ widzimy, jak rządy i firmy motoryzacyjne wprowadzają strategie na rzecz bardziej wydajnej i zrównoważonej mobilności, fundusz znacznie zwiększy naszą ekspozycję na nowe rozwiązania techniczne, które będą napędzać innowacje. To z kolei doprowadzi do wielu możliwości handlowych dla naszych klientów, ponieważ możemy dostarczyć im produkty i rozwiązania dla rynku części zamiennych maksymalizujące ich możliwości osiągania przychodów w przyszłości. Neil Fryer

 

Źródło: Delphi Technologies

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).