Delphi: Aptiv PLC rozpoczyna działalność | MOTOFAKTOR

Delphi: Aptiv PLC rozpoczyna działalność

person Adrian Januszkiewicz 5/12/2017

Firma Delphi sfinalizowała wydzielenie segmentu Powertrain, w wyniku czego powstały dwie nowe spółki: Aptiv PLC oraz Delphi Technologies PLC.

Przyszłość mobilności robi wielki krok naprzód wraz rozpoczęciem działalności Aptiv PLC, firmy technologicznej rozwijającej bezpieczniejsze, bardziej przyjazne dla środowiska i zapewniające lepszą łączność rozwiązania oferowane szerokiej gamie globalnych klientów. Firma Aptiv, znana poprzednio pod nazwą Delphi Automotive, powstała w wyniku finalizacji wydzielenia segmentu Powertrain, który od teraz będzie znany jako Delphi Technologies PLC.

Mobilność ma moc by zmienić nasz świat, a Aptiv ma moc by zmienić oblicze mobilności. Firma Aptiv jest budowana na podstawie pionierskich rozwiązań. Z wiedzą, potencjałem i elastycznością które pozwolą wygrać w ramach współpracy z producentami samochodów, jak też z nowymi graczami na rynku mobilności. To niezwykły czas by być w tej branży, a my jesteśmy pewni swojej przyszłości. Kevin Clark prezes i CEO Apiv

 

Rdzeniem potencjału firmy Aptiv w stawaniu czoła wyzwaniom związanym z bezpieczniejszym, bardziej ekologicznym i lepiej połączonym transportem ma być oprogramowanie i doświadczenie w zakresie architektury pojazdu, co umożliwi tworzenie zaawansowanych systemów bezpieczeństwa, systemów autonomicznej jazdy, rozwiązań dla informacji i rozrywki oraz usług połączeniowych, które zapewnią przyszłość mobilności.

Aptiv będzie korzystać z doświadczeń Delphi w dostarczaniu wartości dodanej udziałowcom poprzez rentowny rozwój, generowanie przychodów, znacznych przepływów pieniężnych i zdyscyplinowane wykorzystanie kapitału.

 

Pełne portfolio swoich produktów Aptiv przedstawi podczas targów Consumer Electronics Show (CES), które odbędą się w styczniu 2018 roku w Las Vegas.

 

Źródło: Aptiv

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).