Debiut UFI Hydrogen na Automechanice | MOTOFAKTOR

Debiut UFI Hydrogen na Automechanice

Podczas wrześniowych targów Automechanika Frankfurt 2024 UFI Filters zaprezentuje swoje innowacje technologiczne dla sektora wodorowego.

Firma UFI Filters dąży do aktywnego uczestnictwa w procesie dekarbonizacji poprzez tworzenie innowacyjnych, katalizowanych membran do produkcji zielonego wodoru oraz konwersji wodoru na energię elektryczną. UFI Hydrogen, specjalizująca się w projektowaniu i produkcji membran, ma zadebiutować na europejskim rynku podczas targów we Frankfurcie.

UFI Group jest obecna na rynku wodorowym od 2017 roku i specjalizuje się w produkcji urządzeń filtracyjnych do ogniw paliwowych. Jeden z nich, Super Adsorber, to zaawansowany filtr powietrza, który w połączeniu z filtrami jonowymiennymi ma zapewniać optymalne funkcjonowanie ogniw paliwowych w różnego rodzaju pojazdach, włączając w to pojazdy ciężarowe, osobowe, oraz lekkie pojazdy użytkowe.

Poza nowymi technologiami, UFI Group ma zaprezentować swoje ekspertyzy w dziedzinie filtracji oparte na ponad 50-letnim doświadczeniu. Firma posiada bogate portfolio na rynku OE, z którego korzysta 95% światowych marek motoryzacyjnych i 50% producentów pojazdów ciężarowych. Na targach Automechanika ma być zaprezentowanych wiele innowacyjnych technologii filtracji opracowanych przez UFI specjalnie dla rynku Aftermarket i służących do zarządzania termicznego.

UFI Filters pojawi się na targach Automechanika 2024 w Hali 5.0, przy stoisku C77.

Źródło: UFI Filters

 

Chcesz być na bieżąco z naszymi informacjami? 

belka Wiadomości Google

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).