Dębica S.A. publikuje wstępne wyniki za Q3 2021 | MOTOFAKTOR

Dębica S.A. publikuje wstępne wyniki za Q3 2021

person Adrian Januszkiewicz 10/11/2021

Zarząd Firmy Oponiarskiej Dębica S.A. przekazał do publicznej wiadomości informację o wstępnych wybranych wynikach za III kwartał 2021 r.

Zgodnie z najnowszym raportem bieżącym Dębicy S.A., jej przychody netto ze sprzedaży produktów, towarów i materiałów w III kwartale 2021 wyniosły 550,281 mln zł. Z kolei zysk netto w tym okresie wyniósł 3, 977 mln zł.

 

Jednocześnie Spółka zastrzega, że powyższe dane stanowią szacunki uzyskane w trakcie przygotowywania skróconego sprawozdania finansowego i mogą ulec zmianie.

 

W opinii zarządu Dębicy S.A. nie należy traktować prezentowanych powyżej danych szacunkowych jako źródła jakichkolwiek wskazówek czy prognoz w odniesieniu do wyników spółki w kolejnych okresach z uwagi na dynamicznie zmieniające się okoliczności biznesowe.

 

Przekazanie do publicznej wiadomości ostatecznych wyników ma nastąpić w formie raportu okresowego za III kwartał 2021 r., którego publikacja zaplanowana jest na 17 listopada 2021 r.

 

Źródło: Dębica S.A.

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).