Dębica S.A. ponownie w czołówce rankingu Złotej Setki Firm Podkarpacia | MOTOFAKTOR

Dębica S.A. ponownie w czołówce rankingu Złotej Setki Firm Podkarpacia

person Adrian Januszkiewicz 3/10/2018

Dębicki producent opon został po raz kolejny wiceliderem klasyfikacji ogólnej „Złotej Setki Firm Podkarpacia”.

To nie jedyny sukces przedsiębiorstwa, bowiem zostało też uznane Liderem Sprzedaży Eksportowej oraz zajęło pierwsze miejsce w kategorii Korporacyjne Perły Podkarpacia.

 

Firma Oponiarska Dębica S.A. od wielu lat z powodzeniem bierze udział w rankingu „Złotej Setki Firm Podkarpacia”. Tegoroczne zestawienie było dla dębickiego przedsiębiorstwa szczególnie udane. Trzy miejsca na podium to bardzo dobry wynik dla spółki.

Nasza firma od samego początku związana jest z Dębicą i Podkarpaciem. Jesteśmy dumni z tego, że poprzez wzrost przedsiębiorstwa możemy przyczynić się do rozwoju regionu, nie tylko, jako lider eksportu, ale także, jako jeden z największych lokalnych pracodawców. Wysokie miejsca w rankingu Złotej Setki są sukcesem wszystkich pracowników i jednocześnie motywacją do dalszych starań zarówno na rzecz spółki jak i regionu. Leszek Szafran Prezes Firmy Oponiarskiej Dębica S.A.

 

Uroczysta gala i wręczenie nagród laureatom odbyło się w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym G2A Arena w Jasionce k. Rzeszowa. Ranking „Złota Setka Podkarpacia” jest organizowany przez Małopolski Instytut Gospodarczy we współpracy z dziennikiem „Gazeta Codzienna Nowiny”.

 

Źródło: Dębica S.A.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).