David Baines zastępuje Tetsuyę Kumakawę na stanowisku CEO TMD Friction | MOTOFAKTOR

David Baines zastępuje Tetsuyę Kumakawę na stanowisku CEO TMD Friction

person Redakcja 13/08/2019

David Baines pokieruje TMD Friction. Jego wieloletnie doświadczenie i znajomość branży na międzynarodowych rynkach mają przyczynić się do pozytywnego rozwoju firmy.

Spółka TMD Friction ogłosiła, że od 1 sierpnia 2019 r. David Baines pełni funkcję CEO i Prezesa TMD Friction Group. David Baines zastąpił na tym stanowisku dotychczasowego CEO, Tetsuyę Kumakawę, który opuścił TMD Friction, by zająć stanowisko w kierownictwie wyższego szczebla spółki macierzystej, Nisshinbo Group.

 

David Baines ma ponad 30 lat doświadczenia w pracy w TMD Friction na różnych stanowiskach kierowniczych. W trakcie swojej kariery zgromadził rozległą wiedzę na temat globalnego rynku motoryzacyjnego. W TMD Friction David Baines pełnił rozmaite funkcje związane z kontaktem z klientem, poczynając od zarządzania regionalnego aż do planowania strategicznego i globalnego marketingu. Przez ostatnich pięć lat kierował dywizją TMD Friction odpowiedzialną za obsługę rynku niezależnego na świecie.

 

Źródło: TMD Friction

Zdjęcie główne: LinkedIn

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).