Czyszczenie magazynów po firmie Fota | MOTOFAKTOR

Czyszczenie magazynów po firmie Fota

person Adrian Januszkiewicz 23/01/2020

Syndyk masy upadłości Fota SA w upadłości likwidacyjnej z siedzibą w Gdyni informuje o wyprzedaży po bardzo atrakcyjnych cenach towarów handlowych.

Wyprzedaż dotyczy m.in.  części zamiennych, akcesoriów samochodowych, specjalistycznych urządzeń, narzędzi i wyposażenia warsztatów samochodowych, wyposażenia sklepów motoryzacyjnych.

 

Przypominamy, że kłopoty finansowe spółki Fota SA rozpoczęły się w 2013 r. , kiedy banki zaczęły wypowiadać Focie umowy kredytowe z powodu, jak twierdziły, utraty zaufania. 13 czerwca 2017 r. Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ postanowił ogłosić jej upadłość obejmującą likwidację majątku spółki. Natomiast 8 grudnia 2017 z funkcji prezesa zrezygnował Jakub Fota. Z kolei 28 grudnia 2017 r. zarząd arząd Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie zdecydował o wykluczenia z obrotu giełdowego na Głównym Rynku GPW akcji spółki Fota.

 

Więcej informacji odnośnie wyprzedaży można uzyskać pod numerem telefonu 602-536-433.

 

Źródło: Fota

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).