Czyszczenie części w ekologicznych myjkach | MOTOFAKTOR

Czyszczenie części w ekologicznych myjkach

person Redakcja 25/08/2021

Czyszczenia narzędzi i metalowych części w ekologicznych myjkach to alternatywa dla urządzeń przeznaczonych do mycia na zimno, które jest szkodliwe dla zdrowia.

W zakresie ekologicznego czyszczenia narzędzi i metalowych części biologiczne myjki stanowią najlepszą alternatywę dla urządzeń przeznaczonych do mycia na zimno, które wydzielają nie tylko silny, nieprzyjemny zapach, ale także zawierają substancje niebezpieczne i tym samym są szkodliwe dla zdrowia ludzi i dla środowiska. MEWA oferuje w tym zakresie w ramach swojego serwisu rozwiązanie w postaci wszechstronnej myjki MEWA Bio-Circle.

Naturalne mikroorganizmy gwarantują biologiczne czyszczenie

W urządzeniu do czyszczenia części MEWA Bio-Circle wykorzystywany jest płyn czyszczący na bazie wody, który nie zawiera żadnych trujących czy łatwopalnych rozpuszczalników. Zabrudzenia powstałe na narzędziach i metalowych częściach usuwane są w delikatny sposób bez użycia szkodliwych dla zdrowia oparów chemicznych. Do czyszczenia wykorzystywane są naturalne mikroorganizmy, powodujące rozkład tłuszczów, smarów i olejów.

 

To praktyczne urządzenie składające się z wanny ze specjalnym pędzlem, można wykorzystać wszędzie tam, gdzie trzeba bezpiecznie i w sposób ekologiczny wyczyścić silnie zabrudzone części. W przeciwieństwie do urządzeń, w których czyszczenie odbywa się na zimno, myjka MEWA Bio-Circle może być stosowana nawet w przemyśle spożywczym, kiedy trzeba usunąć na przykład związki organiczno-chemiczne takie jak cukier.

Praktyczny serwis i konserwacja umożliwiają bezproblemową eksploatację

Bezpieczeństwo w zakładzie jest zawsze na pierwszym miejscu, przyczynia się do tego także stosowanie tej niezawodnej ekologicznej myjki. Gwarantuje to regularna konserwacja urządzenia, obejmująca uzupełnianie płynu czyszczącego, wymianę filtrów oraz elementów szybko zużywających się. Umowa na usługę firmy MEWA obejmuje praktyczny serwis i konserwację, która przeprowadzana jest co osiem lub co cztery tygodnie. Uszkodzone części wymieniane są przeważnie w przeciągu 24 godzin.

Po zawarciu umowy klient może w ramach fazy testowej bliżej zapoznać się z systemem. Pracownik serwisu firmy dostarcza i instaluje zamówione urządzenie do czyszczenia części i potem dba o regularną konserwację. By urządzenie MEWA Bio-Circle uczynić jeszcze bardziej ekologicznym, testujemy obecnie nowy rodzaj filtra wielodrożnego. Po pomyślnym zakończeniu testów będzie on zastosowany we wszystkich urządzeniach klientów firmy MEWA w całej Europie. Daniel Krause menedżer projektu i specjalista w dziale urządzeń do czyszczenia części w firmie MEWA

Dane techniczne urządzeń MEWA BIO-CIRCLE Maxi GT oraz MEWA BIO-CIRCLE Mini GT

• Dwa modele do wyboru: BIO-CIRCLE Maxi GT 811 x 520 mm (powierzchnia robocza), kołka – opcjonalnie, BIO- CIRCLE Mini GT 700 x 480 mm (powierzchnia robocza), standardowo wyposażona w kółka,. Obszary zastosowania: warsztaty, zakłady przemysłowe i produkcyjne, przemysł spożywczy.
• Ciężar urządzenia bez płynu: 45 kg (BIO-CIRCLE Mini GT), 55 kg (BIO-CIRCLE Maxi GT)
• Nośność: 100 kg (Mini GT), 250 kg (Maxi GT)
• Maks. pojemność: 100 litrów
• Pobór mocy: ok. 700 W
• Moc pompy: 40 W / 380 litrów /godz.
• Temperatura: ustawiona fabrycznie na ok. 41 ° C
• Temperatura pracy: 15-48°C

 

Źródło: MEWA

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).