Czyściwa MEWA bezpieczne dla użytkowników | MOTOFAKTOR

Czyściwa MEWA bezpieczne dla użytkowników

person Adrian Januszkiewicz 8/04/2020

Bawełniane czyściwa wielokrotnego użytku firmy MEWA są czyszczone w temperaturze 90°C, co eliminuje wszystkie niebezpieczne dla zdrowia drobnoustroje.

W naszym codziennym życiu istnieje obecnie wiele ograniczeń, mających na celu możliwe efektywne ograniczenie zakażenia wirusem powodującym COVID-19. Gospodarka nie może jednak całkowicie przestać funkcjonować także w takim czasie, zatem wiele zakładów przemysłowych i warsztatów kontynuuje swoją produkcje lub usługi.

 

By utrzymać ich zdolność do działania, trzeba nadal czyścić maszyny i urządzenia. Powstaje zatem pytanie, co jest najlepsze w z punktu widzenia higieny? Pocięte szmaty, czyściwa bawełniane czy czyściwa papierowe?

 

Czyściwa MEWA dostarczane są w szczelnie zamykanym bezpiecznym pojemniku (SaCon) niemal pod same drzwi danej hali produkcyjnej – także w czasie, kiedy panuje epidemia koronawirusa.

 

Pojemniki SaCon są następnie odbierane od użytkowników, a czyściwa prane w zakładach MEWA i potem ponownie – już czyste – dostarczane są klientom.

W naszych liniach pralniczych czyściwa prane są w temperaturze 90°C przez co najmniej 15 minut, co sprawia, że całkowicie eliminowane są wszelkie zarodki i mikroorganizmy. Tym samym nasze czyściwa można używać, pobierając je bezpośrednio z bezpiecznych pojemników SaCon. Piotr Borowczyk kierujący firma MEWA w Polsce

 

W przeciwieństwie do czyściw jednorazowych rozwiązanie to zgodne jest z zasadą zrównoważonego rozwoju. Tekstylne czyściwa produkowane w Niemczech, po upraniu mogą być ponownie wykorzystane wiele razy. Wykluczone są „wąskie gardła” w zaopatrzeniu.

 

Źródło: MEWA

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).