Części zamienne do silników Caterpillar w ofercie Inter Cars | MOTOFAKTOR

Części zamienne do silników Caterpillar w ofercie Inter Cars

person Adrian Januszkiewicz 23/12/2020

Od niedawna oferta części do silników Caterpillar od IPD Parts, dostępna jest również w ofercie Inter Cars.

Firma IPD Parts założona została w 1955 roku w Stanach Zjednoczonych. Wysoką jakością produktów od samego początku przekonała do siebie klientów na całym świecie. Użytkownicy chwalą sobie fakt, iż części producenta jakością zbliżone są do produktów z grupy OE i często tak też są traktowane. Świadczyć o tym może szereg certyfikatów, m.in. ISO9001-2008, potwierdzający system zarządzania jakością.

 

IPD Parts nie tylko produkuje części, ale także projektuje nowe elementy, z jednej strony stale dążąc do poszerzania swojej oferty, z drugiej – wprowadzając ulepszenia do części OE. Strategia ta sprawia, że firma jest w stanie zapewnić pełen asortyment wysokiej jakości produktów z linii silników – od tłoków, aż po zestawy remontowe i wszystkie elementy układu silnika pomiędzy nimi.

IPD Parts to:

  • części do silników Caterpillar, maszyn budowlanych i rolniczych,
  • wysoka jakość produktów,
  • szeroka oferta dostępna w Katalogu Online i filiach Inter Cars,
  • konkurencyjne ceny,
  • większość towaru dostępna w ciągu kilku godzin od zamówienia,
  • wsparcie techniczne dostępne poprzez Call Center Agro Inter Cars.

W ofercie firmy IPD Parts znaleźć można większość potrzebnych do remontu silnika podzespołów, takich jak tłoki, tuleje, uszczelki, pierścienie, panewki, tulejki, sworznie, wszystkie części do remontów głowic, a także zestawy naprawcze pomp wody, elementy układu paliwowego itd.

 

Pełna oferta IPD Parts dostępna jest w Katalogu Online.

 

Przykładowe indeksy:

 

  • 1646560-IPD – Tłok CATERPILLAR 3300 SERIES,
  • 2W1709-IPD – Pierścienie tłokowe CATERPILLAR 3300 SERIES,
  • 1512939-IPD – Panewki wału korbowego CATERPILLAR C9.

 

Źródło: Inter Cars

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).