Części układu hamulcowego do aut VW w ofercie Delphi Technologies | MOTOFAKTOR

Części układu hamulcowego do aut VW w ofercie Delphi Technologies

person Adrian Januszkiewicz 10/06/2021

Firma Delphi Technologies jako pierwsza wprowadziła na rynek nowości do oferty układu hamulcowego do modeli Volkswagena z 2020 roku.

Po ubiegłorocznym wprowadzeniu klocków hamulcowych do 24 zastosowań w ramach strategii “pierwsi na rynku”, firma Delphi Technologies, należąca do BorgWarner Inc., niezmiennie czyni starania by być pierwszym dostawcą, który promuje pionierską ofertę na rynku europejskim. Rok 2021 rozpoczyna od wprowadzenia produktów do kolejnego zastosowania, dotychczas niedostępnego na rynku niezależnym, oferując przednie klocki hamulcowe do modeli Volkswagen Caravelle, Transporter, Multivan i California 2.0D z 2020 roku.

 

To najnowsze uzupełnienie asortymentu przyczynić ma się do pełniejszego zagospodarowania przez Delphi Technologies rynku najpopularniejszych modeli Volkswagena w całej Europie. Nowe przednie klocki hamulcowe umożliwiają firmie uzyskanie 99,89% pokrycia parku samochodowego dla klocków hamulcowych do pojazdów marki Volkswagen na wielu kluczowych rynkach, takich jak Niemcy, Wielka Brytania, Włochy, Francja i Hiszpania. Delphi Technologies oferuje również najlepsze w Europie pokrycie parku samochodowego dla tarcz hamulcowych do Volkswagenów, zapewniając odpowiedni zestaw części do naprawy wysokiej jakości.

Produkty Delphi Technologies do nowych modeli to atrakcyjna możliwość rozwoju dla rynku części zamiennych

Nowe modele samochodów stanowią dla warsztatów znaczące możliwości rozszerzenia świadczenia usług serwisowych. Sprzedaż poprzedniej, wprowadzonej na rynek w 2016 roku generacji modelu Volkswagen Transporter osiągnęła w Europie poziom ponad 300 000 pojazdów. Najnowszy model, który już w 2021 roku zdobył nagrody branżowe, najwyraźniej powtórzy sukces wersji z 2016 roku.

 

Dzięki sprawnym działaniom Delphi Technologies, klienci na rynku części zamiennych mogą szybciej uzyskać dostęp do nowych usług naprawczych – może to być czynnikiem decydującym dla właścicieli pojazdów, dla których nowe modele Volkswagena stanowią bezpieczniejszą alternatywę podróżowania. Zwiększona eksploatacja pojazdów będzie wymagała napraw szybszych niż przewidywane.

Nadal koncentrujemy się na wspieraniu działalności naszych klientów, zapewniając wiodące na rynku pokrycie parku samochodowego oraz wprowadzanie produktów na rynek jako pierwszy dostawca.. Dzięki temu warsztaty mogą świadczyć dodatkowe, opłacalne usługi naprawcze szybciej niż konkurencja. Jean-Francois Bouveyron Wiceprezes Delphi Technologies Aftermarket Europa, Środkowy Wschód i Afryka

Imponujący zakres zastosowań oraz znakomita wiedza techniczna

Klocki hamulcowe Delphi Technologies są opracowywane w oparciu o specjalistyczną wiedzę z segmentu OE, dzięki czemu spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa i wydajności – tak jak części produkowane na pierwszy montaż. Dzięki stosowanej przez Delphi Technologies koncepcji “wszystko w jednym pudełku” części są dostarczane z niezbędnymi akcesoriami, których mechanicy potrzebują do szybkiej i prawidłowej wymiany części.

 

Więcej informacji na temat podzespołów układów hamulcowych firmy Delphi Technologies można znaleźć TUTAJ.

 

Źródło: Delphi Technologies

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).