Części Boscha w nowym Fordzie Fiesta | MOTOFAKTOR

Części Boscha w nowym Fordzie Fiesta

person Redakcja 18/11/2019

Nowoczesny design, wysoka jakość i technologia Boscha sprawiają, że Ford Fiesta odnosi sukces rynkowy.

Nowy Ford Fiesta jest bardziej sportowy i dojrzały, a dzięki wysokiej jakości przypomina segment premium.

Wydajny i potężny

1-litrowe, 3-cylindrowe silniki EcoBoost o mocy od 74 do 103 kW (100 do 140 KM) są wyposażone w bezpośredni wtrysk benzyny Boscha zapewniający zwinność i dobre osiągi. Te energooszczędne silniki zaprojektowano tak, aby były bardzo wydajne. Międzynarodowe uznanie dla tego modelu jest prawie gwarantowane. Otrzymał już siedem nagród, m.in. tytuł „Międzynarodowego Silnika Roku”*.

Bosch w Fordzie Fiesta:

 

 • Jednostka sterująca silnika (1,0 l GTDI silniki benzynowe/1,5 l diesel)
 • Układ wtryskowy (silnik benzynowy 1.0 l GTDI)
 • Wzmacniacz sygnału i mocy (BCM)
 • Wzmacniacze siły hamowania (serwo)
 • Przedni układ wycieraczek
 • Pompa paliwa
 • Sonda lambda
 • Kamera cofania
 • Zawór opróżniania zbiornika
 • Zarządzanie energią (czujnik akumulatora)
 • Czujnik wału korbowego

Szerokopasmowe sondy lambda

Szerokopasmowa sonda lambda Boscha typu LSU zainstalowana przed katalizatorem charakteryzuje się długotrwałą odpornością na temperaturę tak wysoką, aby umożliwić jej zastosowanie przed katalizatorem.

 

Szybko osiąga tryb sterowania, umożliwiając nawet niższe poziomy emisji podczas rozgrzewania. Powoduje to poprawę wartości w przypadku zimnego i ciepłego rozruchu. Czujnik lambda LSF-XF zainstalowany za katalizatorem zawiera grzałkę pracującą z wysoką precyzją.

* W kategorii do 1,0 l pojemności 1-litrowy silnik benzynowy EcoBoost zdobył siedem razy tytuł „Międzynarodowego Silnika Roku”

 

Treść artykułu pochodzi z magazynu Bosch Autospec.

 

Artykuł sponsorowany przez firmę Bosch

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).