Cykl webinarów: Technologie Hybrydowe Valeo | MOTOFAKTOR

Cykl webinarów: Technologie Hybrydowe Valeo

person Redakcja 18/03/2021

Weź udział w webinarze Valeo i odbierz dodatkowe 500 punktów w programie lojalnościowym Valeo Specialist Club.

Już 25 marca odbędzie się pierwsze szkolenie Valeo z cyklu prezentującego technologie elektryfikacji pojazdów i zastosowania nowych technologii.

Szkolenie odbędzie się w czwartek 25 marca w dwóch godzinach do wyboru – o 10:00 oraz o 18:00, tak aby każdy z uczestników mógł dobrać odpowiednią porę dla siebie.

 

Podczas pierwszego webinaru z tego cyklu trenerzy techniczni Valeo przybliżą szczegółowe informacje na temat zaangażowania Valeo w elektryczną rewolucję układów napędowych. Dowiesz się w przypadku jakich komponentów możesz liczyć na wiedzę i doświadczenie Valeo.

Szczegóły wydarzenia

Temat: Technologie Hybrydowe Valeo
Cz. 1 – Droga do elektryfikacji

 

Data: czwartek, 25 marca 2021, godz. 10:00 lub 18:00 (do wyboru)

 

Czas trwania: 1 godzina

 

 Zarejestruj się na webinar

Bonus - odbierz 500 punktów w programie Valeo Specialist Club

Valeo przygotowało dodatkową nagrodę dla wszystkich osób, które wezmą udział w czwartkowym szkoleniu. Uczestnicy, którzy obejrzą całe szkolenie otrzymają specjalny kod dzięki któremu zdobędą dodatkowe +500 punktów w programie lojalnościowym Valeo Specialist Club

 

Źródło: Valeo

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).