Cykl ProfiAuto Racing Cup 2021 zakończony | MOTOFAKTOR

Cykl ProfiAuto Racing Cup 2021 zakończony

person Adrian Januszkiewicz 11/10/2021

Ponad 400 pracowników ProfiAuto Serwisów brało udział w IV edycji ProfiAuto Racing Cup – cyklu zawodów wyścigowych i szkoleń.

Podczas dwudniowych spotkań ProfiAuto Racing Cup przedstawiciele warsztatów z Polski, Czech i Słowacji mają okazję poznać najnowsze trendy w branży, wymienić się doświadczeniami oraz zintegrować w ramach sieci. Tegoroczne wydarzenia, odbywające się na 12 torach w Polsce i zagranicą od czerwca do października, wyłoniły zwycięzcę Kartingowych Mistrzostw ProfiAuto Serwis. W części szkoleniowej głównymi tematami były m.in. kwestie obecnej sytuacji na rynku warsztatowym, efektywnego prowadzenia serwisu pod kątem finansowym czy profesjonalnej obsługi klienta. Jak podkreślają organizatorzy, każdego roku ta seria spotkań cieszy się dużym powodzeniem wśród członków sieci, którzy doceniają zarówno jej merytoryczne, jak i rozrywkowe elementy.

Choć partnerskie serwisy na bieżąco śledzą trendy w branży, to w naszej ocenie trudno przecenić bezpośrednią wymianę doświadczeń oraz uczestnictwo w profesjonalnych szkoleniach. Taką okazję daje właśnie cykl ProfiAuto Racing Cup, który od kilku lat organizujemy. Jeśli ponadto towarzyszy temu element rywalizacji na torze i możliwość tak długo wyczekiwanych spotkań twarzą w twarz – wydarzenia takie są z naszej perspektywy niezwykle potrzebne. O sile sieci stanowi bowiem nie tylko wiedza i profesjonalizm mechaników, ale też dobra atmosfera pracy i umiejętność funkcjonowania w zespole. Właśnie tak, jak wygląda to w zespołach wyścigowych, których namiastkę tworzymy podczas naszego cyklu. Mariusz Maksym koordynator sieci ProfiAuto

 

Zwycięzcą tegorocznej edycji ProfiAuto Racing Cup został przedstawiciel ProfiAuto Serwisu Cartec ze Świdnicy (Partner Auto Centrum Matusiewicz), a miejsca drugie i trzecie zajęli odpowiednio ProfiAuto Serwis Maciej Lorens (Partner Auto Expert Dzierżoniów) oraz ProfiAuto Serwis Epo-Trans Ewa Ozimek (Partner Data-Auto).

Sponsorami ProfiAuto Racing Cup 2021 były firmy Brembo i MANN-FILTER, które ufundowały nagrody w postaci zegarków Ferrari oraz okularów VR Oculus Quest 2.

 

Źródło: Moto-Profil

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).