Cyfrowe targi MEYLE Exhibition 2021 - podsumowanie | MOTOFAKTOR

Cyfrowe targi MEYLE Exhibition 2021 - podsumowanie

person Adrian Januszkiewicz 18/11/2021

Na targach cyfrowych MEYLE Exhibition Hamburg 2021 eksperci MEYLE ds. produktów i techniki powitali prawie 500 uczestników z ponad 26 krajów.

Dzięki MEYLE Exhibition Hamburg 2021 firma MEYLE kontynuuje swój cyfrowy rozwój i podobnie jak w 2020 roku oferuje cyfrową platformę dyskusyjną dla niezależnego rynku wtórnego.

 

Cieszymy się, że tak wielu naszych klientów i partnerów ponownie przyjęło nasze zaproszenie i że mogliśmy intensywnie wymieniać poglądy na tematy związane z MEYLE  cieszy się Christian Ludwig, wiceprezes ds. sprzedaży MEYLE AG.

 

Za pomocą cyfrowego narzędzia do planowania i zarządzania, opracowanego specjalnie na potrzeby targów MEYLE, możliwe było ustalenie indywidualnych spotkań z dokładnie dopasowanymi tematami dla każdej grupy uczestników.

 

Po ponad roku mobilnej pracy cyfrowy i szybki dostęp do informacji nadal odgrywa istotną rolę na niezależnym rynku wtórnym i umożliwia efektywną i ukierunkowaną wymianę know-how w branży. Dalszy rozwój naszego cyfrowego formatu targów był logiczną konsekwencją. Mimo to liczymy oczywiście, że będziemy mogli jak najszybciej kontynuować te tematy podczas osobistych spotkań – wyjaśnia Ludwig.

 

Firma MEYLE poruszyła wiele tematów. Obok rozwiązań cyfrowych, takich jak DRIVER Portal czy bogata oferta szkoleń cyfrowych, eksperci techniczni przedstawili liczne tematy ze świata produktów MEYLE. Specjalnie przygotowane animacje ilustrowały produkty MEYLE i przekazywały istotne techniczne know-how.

 

Oprócz tego zaprezentowano interesujące nowości, np. w sektorze elektroniki świece żarowe z czujnikiem ciśnienia MEYLE‑ORIGINAL i przewód zatrzymania oleju MEYLE‑ORIGINAL. W sektorze układów zawieszenia i kierowniczych producent z Hamburga zapowiedział rozszerzenie portfolio zestawów MEYLE o nowe, praktyczne zestawy naprawcze zwrotnic kół i przegubów wahacza MEYLE‑ORIGINAL. Także w innych kategoriach produktów ogłoszono istotne innowacje.

 

Oprócz tego firma MEYLE znacząco rozszerzyła asortyment w zakresie silników, napędów i hamulców, aby zaoferować klientom na rynku wtórnym jeszcze bogatsze portfolio do najrozmaitszych potrzeb.

 

Podczas targów cyfrowych poruszono również tematy związane z przedsiębiorstwami i przyszłością.

 

Rynek wtórny to nie tylko lepsze części i rozwiązania, ale także standard danych, bardziej niezawodne usługi oraz wspólne patrzenie z klientami w tym samym kierunku i praca z nimi – wyjaśnia Ludwig Dlatego tematy dotyczące rozwiązań cyfrowych, szkoleń, odpowiedzialności korporacyjnej, zarządzania jakością czy działań marketingowych z klientami są równie ważnymi elementami składowymi wspólnego sukcesu.

 

Stale pozytywne opinie klientów potwierdziły ożywioną wymianę poglądów na istotne i bardzo aktualne tematy i jeszcze bardziej wzmocniły cyfrowy rozwój MEYLE. W związku z tym również na rok 2022 zaplanowano działania i formaty cyfrowe.

 

Źródło: MEYLE

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).