Cworks Toyota Tsusho – nowa marka olejów na polskim rynku | MOTOFAKTOR

Oferta olejów CWORKS

Cworks to marka handlowa Toyota Tsusho Corporation z siedzibą w Nagoii (Japonia). Firma jest częścią, zrzeszającej 17 podmiotów Toyota Group.

 

Wchodząca na polski rynek Toyota Tsusho Corp. udostępnia do sprzedaży pod marką CWORKS pełną gamę olejów syntetycznych, a także wybrane oleje półsyntetyczne oraz mineralne.

 

Oleje już dostępne w Polsce są dystrybuowane w opakowaniach konfekcjonowanych o pojemnościach 1l, 4l oraz beczkach 60l. Oferta ta będzie sukcesywnie rozwijana i poszerzana o kolejne produkty olejowe, jak i inną, uzupełniającą chemię motoryzacyjną.

 

 

Stworzona przez koncern Toyota Tsusho marka Cworks ma za zadanie łączyć filozofię bezkompromisowej jakości japońskiej marki z potrzebami motoryzacyjnego aftermarketu. Stworzone przy zachowaniu standardów korporacyjnych oleje Cworks wchodzą na europejski i polski rynek jako produkt PREMIUM, z zachowaniem ceny dostępnej dla przeciętnego nabywcy.

Koncern Toyota Tsusho

Koncern Toyota Tsusho Corporation to członek Toyota Group, skupiającej 17 jednostek gospodarczych: Toyota Motor, Toyota Industries, Aichi Steel, JTEKT, Toyota Auto Body, Aisin Seiki, Denso, Toyota Boshoku, Towa Real Estate, Toyota Central R&D Labs, Toyota Motor East Japan, Toyoda Gosei, Hino Motors, Daihatsu Motor, Toyota Home, Toyota Motor Kyushu oraz wspomniane Toyota Tsusho.

 

 

Toyota Tsusho stara się przewodzić Grupie Toyota w wyzwaniu rozwoju ewolucji mobilności nowej generacji, aby przyczynić się do rozwoju zarówno społeczeństwa, jak i Grupy.

 

Wyłącznym przedstawicielem olejów Cworks Toyota Tsusho w Polsce jest firma FBK Europe Sp. z o.o. – zainteresowanych dystrybucją zaprasza do kontaktu – szczegóły i kontakt na stronie www firmy.

 

Źródło: FBK Europe Sp. z o.o.

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).