Cromax oferuje nowy podkład gruntujący | MOTOFAKTOR

Cromax oferuje nowy podkład gruntujący

Marka Cromax rozszerzyła swoją ofertę produktową o podkład gruntujący 1K w aerozolu PS1504A Quickfill Primer-Surfacer w kolorze szarym.

Nowy podkład gruntujący Cromax PS1504A Quickfill Primer-Surfacer w kolorze szarym (VS4) ma pomagać zmaksymalizować wydajność warsztatów lakierniczych.

„Aby pomóc naszym serwisom zwiększyć produktywność, oferujemy im innowacyjne produkty, które nie tylko skracają czas procesu, ale także zmniejszają zużycie materiałów. Tak właśnie działa PS1504A Quickfill Primer-Surfacer. Produkt jest częścią naszej koncepcji ValueShade, która polega na zastosowaniu optymalnego odcienia podkładu dla każdego koloru lakieru nawierzchniowego. W rezultacie podczas naprawy uzyskujemy szybsze krycie i mniejsze zużycie, co pozwala serwisom przyspieszyć procesy i zwiększyć rentowność” – mówi Koen Silverans, Axalta Refinish Academy Manager w Mechelen w Belgii.

Dzięki technologii SprayMax, PS1504A Quickfill Primer-Surfacer rozpyla się równomiernie i ma właściwą konsystencję. Można go nanosić bezpośrednio na różne metale i popularne tworzywa sztuczne. Po zeszlifowaniu można pokryć go zarówno wodorozcieńczalnymi, jak i tradycyjnymi lakierami bazowymi i nawierzchniowymi.

PS1501A Quickfill Primer-Surfacer w kolorze białym (VS1) i PS1507A Quickfill Primer-Surfacer w kolorze czarnym (VS7) mają wkrótce pojawić się w ofercie.

Źródło: Axalta

 

Chcesz być na bieżąco z naszymi informacjami? 

belka Wiadomości Google

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).