Continental uruchamia portal internetowy dla aftermarketu | MOTOFAKTOR

Continental uruchamia portal internetowy dla aftermarketu

person Adrian Januszkiewicz 22/01/2020

Continental łączy informacje o swoim portfolio produktów i usług dla motoryzacyjnego rynku części zamiennych w nowym portalu internetowym.

W przyszłości warsztaty i sprzedawcy będą mogli zobaczyć na pierwszy rzut oka wszystkie produkty, marki i usługi Continental, które wspierają niezależny rynek części zamiennych.

Jako jeden z największych dostawców motoryzacyjnych i producentów opon na świecie, opracowujemy technologie przyszłości. Udostępniamy naszą wszechstronną wiedzę oraz nasze portfolio produktów i usług naszym partnerom na rynku części zamiennych. Już teraz oferujemy szeroką gamę produktów, w tym opony, elementy napędowe, elektronikę, hamulce i rozwiązania diagnostyczne - i stale poszerzamy tę ofertę. W dłuższej perspektywie zamierzamy zaoferować wszystko dla przyszłej mobilności z jednego źródła - w tym odpowiednie usługi, szkolenia i koncepcje promocji sprzedaży dla warsztatów i salonów sprzedaży. Platforma informacyjna, która sobie z tym poradzi, jest niezbędna. Stefan Doetsch szef sprzedaży w jednostce biznesowej Independent Aftermarket w Continental

Katalog online pomaga zidentyfikować części zamienne

Po raz pierwszy Continental oferuje bezpłatny i kompleksowy katalog online, który skupia wszystkie marki i produkty. Umożliwi to dealerom i warsztatom łatwą identyfikację odpowiedniej części zamiennej z oferty. Odpowiednią osobę kontaktową dla grupy produktów można również łatwo i szybko znaleźć – dostępne są także filmy objaśniające i produktowe.

W nowym portalu internetowym użytkownicy mogą również znaleźć instrukcje wideo dotyczące montażu produktów, takich jak wycieraczki przedniej szyby.

Strona będzie początkowo dostępna w siedmiu językach: niemieckim, angielskim (amerykańskim i międzynarodowym), francuskim, włoskim, rosyjskim, serbskim i hiszpańskim – a firma technologiczna stopniowo poszerza ofertę. Witryna rozpoznaje również kraj, z którego jest uzyskiwany dostęp, i automatycznie otwiera się w odpowiednim języku. Deweloperzy położyli również duży nacisk na projekt przyjazny dla użytkownika i responsywny, dzięki czemu strona ma być zawsze przejrzysta – niezależnie od tego, czy jest dostępna na komputerze, tablecie czy smartfonie.

Który produkt pasuje do którego modelu pojazdu? Na to pytanie będzie można szybko odpowiedzieć na nowym portalu części zamiennych Continental.

Źródło: Continental

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).