Continental: rozbudowa fabryki w Trutnovie | MOTOFAKTOR

Continental: rozbudowa fabryki w Trutnovie

person Redakcja 18/06/2018

Nowa powierzchnia produkcyjna w czeskim Trutnovie ma umożliwić marce Continental zwiększenie produkcji czujników NOx.

Firma Continental powiększyła fabrykę w czeskim Trutnovie o nową halę, która mimo zastosowania zwiększonej automatyki i robotyki, zgodnie ze standardami Przemysłu 4.0, zwiększyła zatrudnienie o 200 osób. “Dzięki tej inwestycji w Trutnovie w północno-wschodniej części Czech, Continental będzie w doskonałej pozycji strategicznej, aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na zaawansowane czujniki NOx” – powiedział Klaus Hau, szef działu Sensors & Actuators Business Unit, Powertrain Division. Te elementy elektroniczne wykrywają tlenki azotu w spalinach pojazdu i dostarczają danych dla skutecznej ich konwersji na nieszkodliwe substancje.

 

3 tys. m kw. nowej hali zostanie przeznaczone na 9 nowych linii produkcyjnych, kolejne 2 220 m kw zapewni miejsce do przechowywania. Dwie linie SMT do produkcji obwodów drukowanych uzupełniają produkcję czujników. Wraz z nowym personelem obecnie w Trotnovie pracuje 2 tys. osób. Dlatego też Continental wzmacnia swoją pozycję jako jednego z kluczowych pracodawców w regionie.

 

Źródło: Continental

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).