Continental ponownie liderem rankingu Marka Nr 1 | MOTOFAKTOR

Continental ponownie liderem rankingu Marka Nr 1

person Adrian Januszkiewicz 4/11/2022

Continental po raz kolejny zdobył pierwsze miejsce w najnowszej edycji rankingu Marka Nr 1 w kategorii „opony samochodowe”.

 

Marka Nr 1 to polski, niezależny program badania satysfakcji klientów w branży motoryzacyjnej, prowadzony od ponad 10 lat przez serwis internetowy Wybór Kierowców. W tym roku respondenci wypełnili ponad 130 tysięcy ankiet, w których ocenili różnorodne produkty i usługi motoryzacyjne w dziesięciu kategoriach. Jedną z nich były „opony samochodowe”.

Continental znów numerem 1

W najnowszej edycji rankingu, trzeci raz z rzędu, zwycięzcą w swojej kategorii została marka Continental, wyprzedzając resztę spośród 30 producentów uwzględnionych w plebiscycie. Jest to piąte zwycięstwo marki w tym prestiżowym, w pełni niezależnym konkursie, potwierdzające jakość produktów. Uzyskany wynik 74,7% oznacza, że taki procent głosujących oznaczyło opony Continental jako bardzo dobre lub dobre, czyli przyznało im 4 lub 5 na 5 możliwych gwiazdek.

 

Jesteśmy niezmiernie dumni, że opony Continental zwyciężają nie tylko w profesjonalnych testach przeprowadzanych przez ekspertów, ale również w plebiscytach, gdzie nagroda przyznawana jest na podstawie głosów realnych użytkowników, czyli polskich kierowców, którzy testują nasze produkty podczas codziennej jazdy samochodem. Zdobyte po raz kolejny pierwsze miejsce dowodzi, że niezmiennie spełniają one wszelkie potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów – mówi Ewa Ostapczuk, PR Manager w Continental Opony Polska.

Źródło: Continental

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).