Continental Opony Polska 2022 | MOTOFAKTOR

Continental Opony Polska zmienił skład zarządu

person Adrian Januszkiewicz 15/06/2022

Constantin Batsch tymczasowo obejmuje obowiązki dyrektora generalnego Continental Opony Polska po odejściu Dariusza Wójcika.

Z dniem 14 czerwca Dariusz Wójcik, dyrektor generalny Continental Opony Polska, podjął decyzję o odejściu z firmy i dalszym rozwoju poza strukturami Continental. Constantin Batsch, Head of Regional Sales North, zgodził się niezwłocznie objąć funkcję pełniącego obowiązki dyrektora generalnego Continental Opony Polska, w uzupełnieniu do obecnych obowiązków w organizacji.

 

Pragnę podziękować Dariuszowi Wójcikowi za jego ogromne zaangażowanie i wkład w rozwój firmy. Przez pięć lat dołożył wszelkich starań, aby wzmocnić pozycję Continental na rynku. Z powodzeniem przeprowadził zmiany organizacyjne i zbudował trwałe relacje z klientami, co stało się szczególnie ważne w obliczu poważnych wyzwań, przed którymi w ostatnich latach stanęła cała branża. Obecnie firma plasuje się wśród liderów rynku i jest ściśle zorientowana na modele biznesowe klientów. Opierając się na doświadczonej kadrze kierowniczej, silnie zaangażowanym zespole, a także wyjątkowej ofercie produktowej, będziemy konsekwentnie podążać drogą spełniania oczekiwań naszych klientów i umacniania reputacji marki. Życzymy Dariuszowi wielu sukcesów na jego dalszej ścieżce kariery – mówi Constantin Batsch.

 

Dariusz Wójcik z Continental Opony Polska związany był od 2000 roku, a od pięciu lat pełnił funkcję dyrektora generalnego, przeprowadzając firmę przez trudny okres załamania rynkowego, związanego z pandemią. Wcześniej między innymi był odpowiedzialny za obszar marketingu oraz za rozwój sieci franczyzowej BestDrive.

 

Constantin Batsch związany jest z firmą Continental od 19 lat. Od dwóch lat zajmuje w organizacji stanowisko Head of Regional Sales North w Replacement Tires EMEA. Wcześniej pełnił funkcję Vice President Truck Tires Replacement EMEA przez ponad sześć lat oraz Executive Vice President Two Wheel Tires przez cztery lata.

 

Źródło: Continental

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).