Continental Opony Polska z nagrodami Fleet Derby 2020 | MOTOFAKTOR

Continental Opony Polska z nagrodami Fleet Derby 2020

person Adrian Januszkiewicz 26/06/2020

Firma Continental Opony Polska sp. z o.o. otrzymała dwie statuetki w ogólnopolskim plebiscycie flotowym Fleet Derby 2020 w kategorii "Produkt/Usługa flotowa".

W ramach plebiscytu nagrodzona została opona Continental EcoContact 6 (podkategoria „Opony”) oraz sieć ogólnopolskich serwisów BestDrive (podkategoria „Serwis ogumienia”).

Continental EcoContact 6: ekologia, ekonomia, efektywność

Opona letnia Continental EcoContact 6 ma zapewniać znaczną poprawę w zakresie oporów toczenia, przebiegu, precyzji kierowania i drogi hamowania w porównaniu do swojej poprzedniczki, znanej i cenionej opony ContiEcoContact 5.

 

Nowy model ma oferować o 20% większy przebieg, o 15% niższy opór toczenia, jeszcze dokładniejsze prowadzenie i krótszą drogę hamowania na mokrych i suchych nawierzchniach. Opona Continental EcoContact 6 ma podwójne „A” na etykiecie UE dla prawie 60 dostępnych produktów – najwyższą klasę pod względem efektywności paliwowej oraz hamowania na mokrej nawierzchni.

Opona Continental EcoContact 6

Dla zapewnienia tak doskonałych parametrów jezdnych, w produkcji opony EcoContact 6 wykorzystywana jest specjalna mieszanka GreenChili 2.0, która ma za zadanie równomierne rozprowadzenie składników chemicznych w oponie. Efektem tego są silniejsze wiązania między polimerami, co ma zapobiegać deformacji opony podczas jazdy i zmniejsza jej opór toczenia.

Continental EcoContact 6 to kompleksowe rozwiązanie dla flot. Opony to jedyny punkt kontaktu pojazdu z nawierzchnią, dlatego odgrywają tak ważną rolę w zakresie bezpieczeństwa. Wzór bieżnika opony EcoContact™ 6 był stworzony z myślą o precyzyjnym prowadzeniu samochodu i stabilnej jeździe po suchych nawierzchniach oraz większej przyczepności na mokrych nawierzchniach: w modelu tym wykorzystano rozwiązanie, które jest stosowane w oponach sportowych Continental – asymetryczną geometrię żebra bieżnika z zaokrąglonymi krawędziami. Poprawia to stabilność opony podczas pokonywania zakrętów. Na mokrych drogach lamele z dodatkowymi nacięciami zapewniają lepszą przyczepność i bardziej efektywne odprowadzanie wody. Nowoczesne rozwiązania Continental łączą to co najważniejsze w oponie przeznaczonej po pojazdów flotowych – bezpieczeństwo, ekologię, ekonomię i efektywność. Piotr Snakowski Head of Marketing Department w Continental Opony Polska
Piotr Snakowski, Head of Marketing Department w Continental Opony Polska. Zdjęcie: P. Dobrosławski / Magazyn Fleet

BestDrive – wszystko, czego potrzebuje twoje auto

BestDrive to ogólnopolska profesjonalna sieć serwisów samochodowych, związana z międzynarodową koncepcją koncernu Continental, świadcząca kompleksową obsługę pojazdów flotowych w zakresie ogumienia.

 

Warsztaty BestDrive dostarczają efektywne rozwiązania produktowe oraz świadczą usługi serwisowe dla klientów flotowych w oparciu o ich potrzeby biznesowe. Dzięki współpracy z menedżerami flotowymi polegającej na sprawnym reagowaniu i systematycznym raportowaniu, klienci mogą w pełni wykorzystać potencjał opony przez cały okres jej użytkowania.

BestDrive to warsztaty, które odzwierciedlają wartości Continental w usługach dla samochodów – profesjonalizm, bezpieczeństwo, nowoczesność i najwyższy standard obsługi klienta. Dla naszych partnerów szukamy najlepszych rozwiązań, oferujemy wsparcie biznesowe i marketingowe – od systemów informatycznych i porad dotyczących zarządzania, po szkolenia i najlepsze praktyki prowadzenia biznesu. Konrad Grabowski Area Fleet Manager w Continental Opony Polska
Konrad Grabowski, Area Fleet Manager w Continental Opony Polska. Zdjęcie: P. Dobrosławski / Magazyn Fleet

Plebiscyt Fleet Derby 2020

Fleet Derby 2020 to IX. edycja ogólnopolskiego plebiscytu flotowego, dedykowanego zarówno dostawcom rynkowym, jak i jego odbiorcom. Plebiscyt ma na celu prezentację fleet managerów, osobowości flotowych z branży automotive, a także promocję dostawców produktów i usług dostępnych na polskim rynku, kształtujących rynek flotowy oraz mających realny wpływ na rozwój branży motoryzacyjnej, leasingowej i flotowej.

 

W 2020 roku nagrody przyznano w sześciu kategoriach: „Osobowość Flotowa”, „Fleet Manager Roku”, „Napędy alternatywne” (z podziałem na 4 podkategorie), „Elektromobilność” (3 podkategorie), „Produkt/Usługa Flotowa” z 21 podkategoriami produktowymi oraz „Motoryzacyjna Marka Flotowa” (z podziałem na samochody osobowe i użytkowe). Statuetki Fleet Derby 2020 zostały wręczone 33 finalistom.

 

W tegorocznej edycji plebiscytu Fleet Derby przyjęto aż 131 zgłoszeń: 75 produktów i usług flotowych, 6 usług elektromobilnych, 12 samochodów z napędem alternatywnym oraz 34 osobowości flotowe i 4 fleet managerów. W plebiscycie Fleet Derby 2020 oddano 170 000 potwierdzonych głosów.

 

O tym, kto otrzyma nagrodę Fleet Derby 2020, decydowali przedstawiciele branży flotowej: fleet managerowie, osoby odpowiedzialne za politykę flotową w firmach, decydenci, koordynatorzy flot samochodowych, zarządcy parków samochodowych, przedstawiciele firm z sektora Car Fleet Management i z instytucji państwowych oraz partnerzy biznesowi i dostawcy rynkowi.

 

Źródło: Continental

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).