Continental Opony Polska dołącza do TLP | MOTOFAKTOR

W październiku 2019 roku firma Continental Opony Polska Sp. z o.o. została członkiem organizacji pracodawców Transport i Logistyka Polska.

Związek TLP ma na celu chronić, promować i reprezentować transport, spedycję i logistykę, w tym również ekonomiczne i prawne interesy swoich członków w kraju oraz na arenie międzynarodowej. Organizacja w sposób szczególny skupia swoją aktywność na instytucjach i organach Unii Europejskie, w których zapada większość decyzji mających wpływ na kształt sektora przewozów międzynarodowych w Europie.

Niezmiernie się cieszymy z członkostwa Continental Opony Polska w organizacji pracodawców Transport i Logistyka Polska. Continental jest jednym z największych na świecie producentów opon do samochodów ciężarowych, dostawczych i autobusów. Jako nowy członek związku, nasza spółka przyczyni się do stworzenia pozytywnego wizerunku polskiego transportu drogowego oraz będzie reprezentować i chronić interesy firm branży TSL. Dział Opon do Samochodów Użytkowych Continental nieustannie rozwija się, zmieniając się z producenta opon w dostawcę nowoczesnych rozwiązań takich jak ContiConnect™ czy sieć serwisowa Conti360°, które pomagają naszym klientom usprawnić funkcjonowanie ich firm. W ramach współpracy z innymi członkami organizacji TLP będziemy dzielić się doświadczeniem oraz wiedzą, aby wspólnie zmienić na lepsze warunki pracy polskich firm przewozowych w UE. Stanisław Rosół dyrektor handlowy działu opon użytkowych w Continental Opony Polska

 

Organizacja TLP powstała 1 sierpnia 2014 r. w Uniejowie. Wśród założycieli było 14 firm transportowo-logistycznych, będących uznanymi przedsiębiorcami na rynku pracy. Każda z nich zatrudnia kilkuset pracowników i jest liczącym się graczem na rynku TSL (transport, spedycja i logistyka). Dziś do TLP należy blisko 70 wiodących firm, zatrudniających łącznie ok. 40 tysięcy pracowników.

 

Źródło: Continental

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).