Continental laureatem Auto Świat Moto Awards 2021 | MOTOFAKTOR

Continental laureatem Auto Świat Moto Awards 2021

person Adrian Januszkiewicz 3/03/2022

"Auto Świat" zakończył plebiscyt Moto Awards 2021. Nagrodę za całokształt działalności przyznano firmie Continental.

Redakcja nominowała samochody w 9 kategoriach w zależności od rodzaju i wielkości nadwozia. W głosowaniu internetowym wzięło udział blisko 20 tys. osób, łącznie oddano blisko 180 tys. głosów. Zwycięzców plebiscytu Moto Awards 2021 ogłoszono podczas gali transmitowanej 18 lutego na portalu Onet, a wszystkich nagrodzonych można poznać również w najnowszym wydaniu magazynu „Auto Świat”.

 

Dziękujemy Kapitule konkursu i Redakcji Auto Świat za takie wyróżnienie. 150 lat działalności to nieustanny czas rozwoju dla firmy Continental. Zapewniały nam go m.in. strategiczne partnerstwa i dlatego właśnie dzisiaj jesteśmy największym producentem i dostawcą opon na pierwsze wyposażenie aut wyprodukowanych w Europie. Jesteśmy obecnie też jednym z największych partnerów w motoryzacji dostarczając części samochodowe i systemy do wszystkich znanych, liczących się marek samochodów – skomentował Dariusz Wójcik, Dyrektor Generalny Continental Opony Polska.

 

Firma Continental istnieje już od 150 lat, w Polsce jej produkty są dostępne od 120 lat, natomiast oficjalne przedstawicielstwo w naszym kraju powstało 25 lat temu. Continental jest kluczowym graczem na rynku opon w Polsce, produkując ogumienie odpowiadające potrzebom wszystkich kierowców – od aut miejskich, po elektryczne czy sportowe o najwyższych osiągach. W narodowym Auto Teście Auto Świata, w którym wzięło udział 70 000 polskich kierowców, opony Continental wskazano jako użytkowane najczęściej.

 

25 lat Continental Opony Polska to intensywny okres, charakteryzujący się budowaniem bliskich relacji biznesowych i realizowaniem naszej misji. Wszystkim naszym partnerom biznesowym, którzy od wielu lat z nami współpracują i rozwijają biznes w Polsce, należą się ogromne podziękowania. Dziękuję też naszym pracownikom i całemu zespołowi Continental Opony Polska – to dzięki Wam nasza firma jest jedną z wiodących firm oponiarskich w Polsce – dodał Dariusz Wójcik.

 

Źródło: Continental

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).