Citroën zachęca do wyboru części fabrycznie regenerowanych | MOTOFAKTOR

Citroën zachęca do wyboru części fabrycznie regenerowanych

person Adrian Januszkiewicz 8/03/2021

Citroën zaprasza swoich klientów do udziału w ważnej inicjatywie wspierającej ochronę środowiska naturalnego w Afryce.

Celem inicjatywy jest rewitalizacja lasów namorzynowych w Senegalu. Aby wziąć udział w akcji wystarczy podczas wizyty w Autoryzowanym Serwisie Citroëna zdecydować się na użycie do naprawy auta fabrycznie regenerowanych części zamiennych. Dzięki temu zostanie zasadzone jedno drzewo.

 

Wykorzystanie do naprawy części regenerowanych zapewnia szereg korzyści. Przede wszystkim przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego. Wybór części zamiennych, które mogą zostać zregenerowane i wykorzystane ponownie pozwala zaoszczędzić nawet do 80% surowców i do 50% energii potrzebnych do ich wytworzenia. Części zamienne wykorzystywane ponownie są nawet 40% tańsze od fabrycznie nowych, co pozwala klientom na obniżenie kosztów obsługi i napraw samochodu. Regenerowane części są sprawdzane, testowane i dopuszczane do sprzedaży przez ekspertów marki Citroën oraz są objęte taką samą gwarancją jak części fabrycznie nowe. Klient otrzymuje produkty najwyższej jakości.

 

Regeneracja podzespołów odbywa się w znacznym stopniu poprzez wymianę ich elementów na fabrycznie nowe. Części i zespoły regenerowane podlegają identycznym testom jakościowym, jak oryginalne części zamienne. Większość oferty to części i zespoły do napraw mechanicznych pojazdów, ale asortyment jest stale poszerzany między innymi o części elektroniczne.

 

Drzewa są niezbędne Ziemi i jej mieszkańcom: Wytwarzają tlen, walczą z niekorzystnymi zmianami klimatu, poprawiają jakość wody, zmniejszają erozję gleby, zapewniają różnorodność biologiczną oraz są niezbędne ludziom do życia. Nadmierny wyrąb, susza i budowa infrastruktury przyczyniły się do zniszczenia 25% lasów namorzynowych, znajdujących się w Senegalu. Dzięki inicjatywom takim jak ta organizowana przez markę Citroën udało się przywrócić ponad 10 000 hektarów lasu.

 

Źródło: Citroën

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).