Christian Koeper nowym dyrektorem operacyjnym Saitow AG | MOTOFAKTOR

Christian Koeper nowym dyrektorem operacyjnym Saitow AG

person Adrian Januszkiewicz 24/04/2019

Christian Koeper od 1 kwietnia 2019 jest nowym członkiem zarządu firmy e-commerce Saitow AG, odpowiedzialnej m.in. za platformę B2B Tyre24.

Koeper na stanowisku dyrektora operacyjnego (COO), będzie odpowiedzialny głównie za sektor motoryzacyjny (opony, felgi, części zamienne i akcesoria) platformy B2B z Kaiserslautern.

Cieszymy się, że Christian Koeper z ponad 15-letnim doświadczeniem i wiedzą specjalistyczną, zwłaszcza z zakresu handlu online częściami samochodowymi, dołączył do zespołu zarządu Saitow AG. Michael Saitow prezes i założyciel Saitow AG
Znam Michaela Saitowa od wielu lat i z zainteresowaniem śledziłem rozwój Tyre24, jednej z najważniejszych platform B2B w sektorze motoryzacyjnym. Dlatego nie mogę się doczekać, aby przyczynić się do dalszej ekspansji Tyre24 jako centralnego rynku części zamiennych na rynku motoryzacyjnym, zarówno w Niemczech, jak i na arenie międzynarodowej. Christian Koeper

Kilka słów o nowym dyrektorze operacyjnym

Christian Koeper studiował administrację biznesu w Niemczech i ukończył studia MBA w USA. Swoje pierwsze doświadczenia zawodowe w środowisku online rozpoczynał w Citibank i Bertelsmann Group. Następnie objął stanowisko koordynatora e-biznesu w firmie motoryzacyjnej MUBEA oraz był odpowiedzialny za rozwój obszaru “części i akcesoria do pojazdów” w serwisie eBay. W latach 2007–2012 współzałożyciel porównywarki części samochodowych “DAPARTO” w Berlinie. Przed dołączeniem do Saitow AG Christian Koeper był dyrektorem zarządzającym Fastlane Automotive GmbH i dyrektorem generalnym japońskiej grupy MISUMI we Frankfurcie.

O firmie Saitow AG

Saitow AG to międzynarodowa firma IT z 300 osobową załogą pracowników w kilku europejskich krajach. Podstawową działalnością jest tworzenie, dystrybucja i obsługa systemów eCommerce.

 

Od 16 lat specjaliści opracowują oprogramowanie, aplikacje internetowe i platformy online należące do najbardziej udanych w swojej branży. Wszystkie elementy – strona internetowa, połączenia z systemami zarządzania towarami, interfejsy do wymiany danych różnych struktur, bazy danych do własnych systemów płatności są programowane, testowane i hostowane we własnym zakresie.

 

Saitow AG obsługuje ponad 100 000 transakcji dziennie za pośrednictwem serwera. Firmie zaufało około 75 000 klientów. Podział Alzura.com jest jedną z największych branżowych platform B2B w Europie skupiających 2 tys. dostawców i 40 000 klientów biznesowych. Tyre24.alzura.com obejmuje przemysł opon, felg, akcesoriów warsztatowych i części zamiennych. Użytkownikami portalu są dealerzy opon, salony samochodowe i warsztaty w 9 krajach Europy.

 

Źródło: Saitow AG

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).