Chiny i Afryka w centrum zainteresowań Nexusa | MOTOFAKTOR

Chiny i Afryka w centrum zainteresowań Nexusa

person Adrian Januszkiewicz 23/10/2019

Nexus Automotive International (N!) ma zintensyfikować działalność w Afryce i Chinach, dążąc do przyspieszenia rozwoju biznesu na tych rynkach wschodzących.

Mocniejsze wejście na rynek afrykański i chiński jest jedną z wielu inicjatyw, które mogą wyniknąć z działań Nexusa określających jego przyszłe priorytety. To jedna z ważniejszych informacji, które sojusz podał na minionych targach Equip Auto w Paryżu.

 

Po czerwcowym przeglądzie Nexus skupił się na dalszym wzmacnianiu swojej roli w trzech kluczowych obszarach:

 

  • jako wiodący podmiot wpływający na rynek;
  • jako odnoszący sukcesy partner w rozwoju biznesu;
  • jako inkubator innowacji.

 

Zgodnie z podejściem „fast track” dla Afryki, dyrektor generalny Nexusa, Gael Escribe, powiedział, że wiele osób patrzyło na kontynent jako całość, zamiast badać wyjątkowość poszczególnych regionów i rynków.

Dobrze rozumiemy potencjał biznesu w Afryce i wiemy, że N! Społeczność musi mieć dobrą pozycję, aby móc wykorzystywać pojawiające się możliwości. Aby przyspieszyć rozwój biznesu w Afryce, jesteśmy na dobrej drodze do utworzenia dwóch innowacyjnych podmiotów, jednego we francuskojęzycznej Afryce Zachodniej o nazwie IAMaga, a drugiego w Afryce Wschodniej. Wiemy, że bardzo ważne jest, aby "twardo stąpać po ziemi" na różnych obszarach geograficznych, co odzwierciedla ogromne wsparcie, jakim cieszy się z nasz globalny zespół rozwoju biznesu. Podobne inicjatywy zostaną również wprowadzone na chińskim rynku wtórnym, z podobnych powodów, przed końcem roku. Gael Escribe dyrektor generalny Nexusa
Dla tych, którzy nie są jeszcze w stanie przeznaczyć dużych zasobów na kontynent afrykański, te nowe struktury zaoferują dostawcom dodatkową wartość reprezentacji handlowej wraz z tradycyjnym rozwojem biznesu, który nasza społeczność docenia. Przeniesie to nasze wsparcie dla dostawców na wyższy poziom w tych regionach. Martin Hendriksen dyrektor ds. Rozwoju biznesu w Afryce w Nexusie
"Nowy”, jeszcze bardziej skoncentrowany Nexus 2.0 - wyłonił się ze strategicznego przeglądu. Wraz z ogłoszeniem w sprawie Afryki i Chin, będziemy prezentować kilka innych ekscytujących nowych inicjatyw na naszym następnym Forum Biznesowym NEXUS w marcu przyszłego roku. Gael Escribe

 

Po udanych forach w Montreux i Abu Zabi, N! BF 2020 odbędzie się w Amsterdamie, w Holandii (10-12 marca).

 

Źródło: Nexus

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).