Chińska jednostka biznesowa Delphi Technologies nagrodzona | MOTOFAKTOR

Chińska jednostka biznesowa Delphi Technologies nagrodzona

person Redakcja 9/07/2020

Delphi Technologies PLC umocniło swoją pozycję lidera w dziedzinie elektryfikacji pojazdów, przez nowe przedsięwzięcia z zakresu elektroniki energetycznej.

Przedsięwzięcia Delphi Technologies z zakresu elektroniki energetycznej opracowane przez nową jednostkę biznesową wraz z chińskimi producentami OEM w II kwartale br. zostały nagrodzone, co jest dobrym prognostykiem dla tej jednostki, która oficjalnie ma rozpocząć działalność między 2021 a 2023 r.

 

Dwa zwycięstwa dotyczą unikalnej innowacyjnej kombinacji przetwornic i konwerterów Delphi Technologies, znanej jako CIDD, do przyszłych zastosowań w pojazdach hybrydowych. Połączenie falownika z oprogramowaniem i konwertera DC-DC w jedno urządzenie ma zapewniać najnowocześniejszą wydajność i zarządzanie termiczne, jednocześnie obniżając koszty, wagę i wymagania dotyczące pakowania.

 

Trzecia wygrana dotyczy nowego pojazdu elektrycznego typu BEV, szybko rozwijającego się segmentu rynku w Chinach. Wiodący 800-woltowy falownik z węglika krzemu Delphi Technologies, opracowany we współpracy z Cree, Inc., ma ustanowić nowe standardy wydajności systemów napędowych pojazdów BEV na rynku chińskim.

Nasze pionierskie podejście do rozwoju technologii systemów napędowych nadal jest doceniane i nagradzane przez naszych klientów. Inwestycje poczynione w ciągu ostatnich dwóch lat w celu rozszerzenia naszego globalnego zasięgu, możliwości rozwoju produktu i zdolności produkcyjnych w zakresie elektryfikacji oraz produktów i systemów elektronicznych przynoszą efekty w postaci dużej liczby nowych zamówień biznesowych z wiodącymi chińskimi producentami OEM. Richard F. Dauch dyrektor generalny Delphi Technologies

 

Delphi Technologies zbudowało i uruchomiło nowy zakład produkcyjny w Suzhou w Chinach, niecałe 18 miesięcy temu. Suzhou, w połączeniu z ośrodkami badawczo-rozwojowymi w Szanghaju, Seulu i Singapurze, które również opracowują i produkują zastrzeżony wyłącznik zasilania falownika Viper, zapewniają Delphi Technologies konkurencyjną pozycję w Azji oraz wiodącą ofertę produktów z zakresu elektrycznych układów napędowych.

Jesteśmy prawdziwie globalną firmą z doświadczeniem badawczo-rozwojowym w zakresie głębokiej elektroniki i oprogramowania systemowego, regionalnie zdolnymi inżynierami, produkcją, serwisem i łańcuchami dostaw w głównych regionach motoryzacyjnych na świecie. W Chinach oznacza to, że możemy obsługiwać naszych klientów za pomocą najnowocześniejszych technologii pozyskiwanych i rozwijanych lokalnie. Rozumiemy i potrafimy szybko reagować na zmiany trendów rynkowych, jednocześnie zaspokajając potrzeby naszych klientów w zakresie zaawansowanych technologii w konkurencyjnej cenie. Kevin Quinlan starszy wiceprezes i dyrektor generalny ds. Elektryfikacji i elektroniki

 

Źródło: Delphi Technologies

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).