Centra Mocy znów wystartowały! | MOTOFAKTOR

Centra Mocy znów wystartowały!

person Adrian Januszkiewicz 31/10/2018

Ruszyła piąta edycja akcji Centra Mocy, podczas której kierowcy mogą bezpłatnie sprawdzić kondycję akumulatorów samochodowych.

Centra Mocy to ogólnopolska akcja, odbywająca się co roku (przed trudnym dla akumulatorów samochodowych sezonem zimowym), zainicjowana i organizowana przez Exide Technologies S.A. W tym roku odbędzie się już po raz piąty.

Akcja cieszy się nieustającym zainteresowaniem kierowców. Centra Mocy to okazja na bezpłatne i profesjonalne sprawdzenie stanu akumulatora przed zimą, a w przypadku konieczności jego wymiany – możliwość wynegocjowania zniżki na zakup nowego akumulatora. Centra Mocy współtworzą rekomendowane przez Exide sklepy motoryzacyjne i warsztaty samochodowe na terenie całego kraju, które taką diagnostykę w ramach akcji wykonają bezpłatnie i służą fachową poradą. Mariola Michalczyk kierownik marketingu w Exide Technologies S.A.

 

Każdy uczestnik akcji, który sprawdzi swój akumulator przed zimą, otrzyma voucher uprawniający do otrzymania zniżki (jej wysokość ustalają samodzielnie punkty sprzedaży) na zakup nowego akumulatora marki Centra lub Exide. Voucher jest ważny przez następnych 12 miesięcy i obowiązuje w miejscu, w którym została wykonana diagnostyka akumulatora.

Jesień to moment, gdy zmieniamy opony, wycieraczki samochodowe i płyn do spryskiwaczy. O akumulatorze przypominamy sobie najczęściej wówczas, gdy odmawia współpracy. Dlatego, aby uniknąć awarii akumulatora w mroźniejsze dni, warto jeszcze przed zimą sprawdzić jego moc. Badanie diagnostyczne akumulatora nie trwa długo – najczęściej zajmuje zaledwie kilka minut. Może za to uchronić nas przed unieruchomieniem auta. Dlatego lepiej zawczasu sprawdzić stan swojego akumulatora i temu zapobiec. Mariola Michalczyk

Jak wygląda bezpłatna diagnostyka akumulatora w ramach akcji Centra Mocy?

  1. Kierowca znajduje na stronie www.akumulator.pl/centramocy najbliższy punkt sprzedaży / warsztat, w którym może sprawdzić stan swojego akumulatora.
  2. Wybrany punkt w ramach akcji przeprowadza bezpłatne badanie każdego akumulatora niezależnie od marki i producenta, za pomocą testera pozwalającego na profesjonalne sprawdzenie jego stanu.
  3. Punkt badający akumulator wypełnia i nakleja na akumulatorze specjalną naklejkę, która potwierdza, że diagnostyka została wykonana i jednocześnie zawiera informacje o wyniku badania.
  4. Uczestnikowi akcji udzielony zostaje rabat i wystawiony voucher rabatowy na zakup nowego akumulatora marki Centra lub Exide.

 

Akcja Centra Mocy potrwa do 30 listopada 2018 r. Kierowcy biorący w niej udział, mogą wybrać jedno z kilkuset Centrów Mocy – punktów, które zajmują się dystrybucją akumulatorów i ich profesjonalną diagnostyką.

 

Mapa Centrów Mocy znajduje się na stronie: www.akumulator.pl/centramocy.

 

Filmowy poradnik dotyczący akcji oraz podstawowej diagnostyki akumulatora, na jaką można liczyć w ramach Centrów Mocy prezentujemy poniżej:

Źródło: Exide Technologies S.A.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).