Centra Futura nagrodzona Medalem Europejskim | MOTOFAKTOR

Centra Futura nagrodzona Medalem Europejskim

person Redakcja 14/11/2012

Akumulatory Centra Futura zostały docenione za swoją jakość i innowacyjność w XXIII edycji Medalu Europejskiego.

Uroczyste wręczenie Medali Europejskich odbyło się 7 listopada w gmachu Opery Narodowej w Warszawie. Pośród 175 laureatów XXIII Edycji Medalu Europejskiego znalazł się także Exide Technologies S.A. Nagrodzonym produktem został akumulator Centra Futura.

Celem przedsięwzięcia jest przede wszystkim promocja dobrej jakości, dlatego cieszy nas, że Centra Futura została nagrodzona medalem. Akumulatory z tej gamy to nie tylko wysoko skoncentrowana energia, duża pojemność i wysoka moc rozruchowa, to także produkty powstałe w oparciu o zaawansowane procesy produkcyjne oraz znakomite materiały. Centra Futura gwarantuje dłuższy czas użytkowania w porównaniu ze standardowymi akumulatorami. Jarosław Nadstazik marketing manager Exide Technologies S.A.

 

Centra Futura jest bezobsługowym akumulatorem stworzonym z myślą o intensywnie użytkowanych pojazdach, ekstremalnych temperaturach oraz potrzebie zwiększonej odporności na rozładowanie. Centra Futura jest objęta pakietem gwarancyjnym EXIDE Assistance. Produkt sprawdza się w pojazdach wyposażonych zarówno w mocne silniki Diesla, jak i silniki benzynowe.

 

Medal Europejski to konkurs organizowany przez Business Centre Club, powstał przy wsparciu Ministerstwa Spraw Zagranicznych oraz przy honorowym patronacie Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego z siedzibą w Brukseli. Celem nagrody jest wsparcie polskich produktów i usług na rynku Unii Europejskiej oraz przybliżenie idei Unii Europejskiej środowisku przedsiębiorców.

 

Źródło: http://centra.com.pl

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).