Celkar zmienia się w VanKing! | MOTOFAKTOR

Celkar zmienia się w VanKing!

person Redakcja 3/09/2018

Istniejąca od ponad 25 lat rodzinna firma Celkar od września zmienia swoją identyfikację wizualną.

Celkar to dystrybutor i producent części do samochodów dostawczych, który sprzedaje swoje produkty w ponad 30 krajach Europy i świata. Oprócz sprzedaży oryginałów, Celkar oferuje pełny asortyment części marek specjalistycznych FAST i HANSWERK.

Dlaczego zmiana nazwy?

Nasza obecność na wielu zagranicznych rynkach spowodowała, że potrzebowaliśmy bardziej uniwersalnej nazwy, która w prosty sposób będzie określała profil naszej działalności. Nazwa Celkar powstała ponad dwie dekady temu, kiedy nikt nie myślał o tym, że będziemy obecni na rynku globalnym. VanKing w swojej prostocie przekazuje to czym się zajmujemy, a nazwa w połączeniu z prostą i mocną identyfikacją wizualną dopełniają siły przekazu. Tomasz Gernand szef działu marketingu VanKing

 

Zmiana nazwy spółki wiąże się również z rebrandingiem sieci sprzedaży w Polsce, obecnie spółka posiada 16 oddziałów na terenie kraju i wciąż szuka miejsc pod nowe. To jednak nie wszystko, w tym miesiącu spółka otwarła swój pierwszy zagraniczny oddział na Łotwie, a do końca roku planuje otwarcie kolejnych na Litwie.

Nasze plany nie zatrzymują się tylko na tych dwóch krajach, obecnie rozmawiamy z wieloma partnerami w Europie środkowej. Myślimy o akwizycjach, ale szukamy również kooperantów współpracujących na zasadzie franczyzy i posiadający już swoich klientów oraz doświadczenie w branży motoryzacyjnej. Nasz firma notuje znaczne wzrosty z roku na rok, 2017 zakończyliśmy z wynikiem prawie 18 mln euro, a 2018 planujemy zamknąć wynikiem 24,5 mln euro! Jakub Sierzchała wiceprezes ds. rozwoju VanKing

 

Jesienią VanKing przeprowadzi także swoją pierwszą kampanię reklamową, która obejmie swoim zasięgiem miasta, w których spółka posiada oddziały handlowe. Kampania komunikowana będzie poprzez radio, outdoor oraz internet. Celem kampanii będzie przedstawienie profilu działalności firmy oraz zainteresowanie potencjalnych franczyzobiorców.

 

Z punktu widzenia prawnego, zmiana nazwy spółki na VanKing Celkar Group Sp. z o.o. nie niesie za sobą innych zmian formalnych, dotychczasowe dane identyfikacyjne spółki pozostają bez zmian.

 

Artykuł sponsorowany przez firmę Celkar

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).