CEI dołącza do TecDoc | MOTOFAKTOR

CEI dołącza do TecDoc

person Adrian Januszkiewicz 6/04/2022

CEI zdecydowało się zaprezentować swoje produkty w TecDoc Catalogue.

Ambitnie na motoryzacyjnym rynku wtórnym

Firma CEI z siedzibą w Bolonii od ponad 50 lat produkuje części zamienne do autobusów i pojazdów użytkowych największych producentów, takich jak Mercedes-Benz, Scania, MAN, Volvo, Renault, DAF i Iveco.

 

Rynek wtórny konsoliduje się w sektorze usług naprawy samochodów. Użytkownicy przywiązują dużą wagę do ceny, ale nie chcą utracić jakości producentów oryginalnego wyposażenia (OEM). Produkty CEI są projektowane i wytwarzane przy użyciu tych samych technologii, które są używane przez producentów OEM i są poddawane rygorystycznym testom celem mierzenia ich wydajności i niezawodności.

 

Biorąc pod uwagę ambicje CEI na motoryzacyjnym rynku wtórnym, logicznym krokiem było zostanie dostawcą danych TecDoc.

 

TecDoc zawsze był pionierem w gromadzeniu i upowszechnianiu danych, zaczynając od płyt CD i DVD, a kończąc na najpopularniejszym obecnie portalu internetowym – mówi Elisabetta Boni, dyrektor generalna Grupy CEI.

Proste znajdowanie właściwej części zamiennej

Dostawcy danych muszą spełniać wymagania i specyfikacje formatu standardu TecDoc, który od ponad 25 lat jest uznanym na całym świecie symbolem jakości dla informacji o produktach o najwyższej jakości. Pracownicy warsztatów uzyskują dostęp do tych danych za pomocą katalogu online i mogą poprawnie zidentyfikować właściwą część.

 

Platforma TecDoc jest od ponad 20 lat jednym z wiodących światowych katalogów pojazdów i części zamiennych. Warsztaty i sprzedawcy części zamiennych używają go do prostej identyfikacji części zamiennych i skutecznego ich sprzedawania. W tej dziedzinie możemy pochwalić się, że jesteśmy jednymi z nielicznych, którzy oferują komponenty przekładni i mechanizmów różnicowych do pojazdów przemysłowych – dodaje Boni.

 

W TecDoc Catalogue reprezentowanych jest obecnie ponad 900 marek. Katalog zawiera ponad 160 000 typów pojazdów, 8,8 miliona danych artykułów, 400 milionów powiązań i 134 grupy produktów.

 

Źródło: TecAlliance

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).