Castrol rozpoczyna współpracę z Premier League | MOTOFAKTOR

Castrol rozpoczyna współpracę z Premier League

person Adrian Januszkiewicz 25/11/2021

Premier League i Castrol ogłosiły rozpoczęcie współpracy od stycznia 2022 roku.

Bazując na wcześniejszych sukcesach w roli sponsora Mistrzostw Świata FIFA i Mistrzostw Europy UEFA, Castrol będzie współpracować z Premier League, aby dzielić pasję kibiców w Wielkiej Brytanii oraz w Chinach, krajach ASEAN, na Bliskim Wschodzie i w Europie.

 

W ramach umowy Castrol będzie sponsorem Premier League Golden Awards i wprowadzi nowe nagrody, które wzbogacą dotychczasowy zestaw wyróżnień. Castrol zapewni kibicom możliwość oddania głosu i wyrażenia swojej opinii na temat zawodników, występów i kluczowych momentów w sezonie.

 

Współpraca z Premier League będzie okazją do promowania gamy płynów Castrol do pojazdów elektrycznych, wysokowydajnych smarów i olejów oraz rozwijającej się działalności serwisowej. Ponadto zaprezentowane zostaną produkty i usługi firmy Castrol dla klientów przemysłowych, morskich i energetycznych.

 

Mandhir Singh, dyrektor generalny firmy Castrol: Biorąc pod uwagę naszą historię sponsorowania piłki nożnej, jesteśmy zachwyceni współpracą z Premier League. Partnerstwo to daje nam doskonałą okazję do zaprezentowania pełnej gamy istniejących i dopiero wprowadzanych na rynek innowacyjnych produktów oraz usług firmy Castrol dla konsumentów i klientów biznesowych. Nie możemy się doczekać, aby ujawnić kilka nowych, ekscytujących inicjatyw dla pasjonatów piłki nożnej na całym świecie.

 

Richard Masters, dyrektor generalny Premier League: Cieszymy się, że możemy współpracować z firmą Castrol, która z dumą wspiera jedne z najbardziej znanych wydarzeń piłkarskich i sportowych. Castrol to prawdziwie międzynarodowa marka. Z niecierpliwością czekamy na współpracę z kibicami Premier League na całym świecie.

 

Źródło: Castrol

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).