Castrol rozpoczyna nową kampanię promującą niezależne warsztaty | MOTOFAKTOR

Castrol rozpoczyna nową kampanię promującą niezależne warsztaty

person Adrian Januszkiewicz 15/04/2022

Marka Castrol rozpoczęła kampanię marketingową i oferuje nagrody uczestniczącym w niej niezależnym serwisom.

Zwycięski serwis odwiedzi sponsorowany przez Castrol profesjonalny fotograf, który zrobi zdjęcia prezentujące warsztat i jego pracowników. Zwycięzca otrzyma także pięć spersonalizowanych plakatów swojego serwisu, 3,5-metrowy baner wewnętrzny oraz baner internetowy, aby promować swój warsztat we współpracy z Castrol EDGE. Serwisy mogą wziąć udział w losowaniu nagród pod adresem www.castrol.com.pl/specjalisciCastrol. Zwycięska firma otrzyma spersonalizowane artykuły promocyjne po 5 czerwca 2022 roku.

 

Kampania wykorzystuje rozpoznawalność marki Castrol EDGE, polecanego przez mechaników, producentów i zespoły sportów motorowych oleju*. Wysokie ciśnienie w nowoczesnych silnikach powoduje tarcie, które może zmniejszyć moc jednostki napędowej nawet o 10%. Castrol EDGE wykorzystuje nowatorską technologię Fluid TITANIUM Technology, aby sprostać temu ciśnieniu i zmniejszyć tarcie.

 

To okazja, aby odwdzięczyć się naszym serwisom partnerskim, pomagając im przenieść ich biznes na nowy poziom. Ostatnie badania branżowe wykazały, że mechanicy są bardziej skłonni polecać swoim klientom Castrol niż jakąkolwiek inną wiodącą markę, a jedna trzecia nowych samochodów w Unii Europejskiej, Wielkiej Brytanii, Szwajcarii i Norwegii opuszcza fabrykę ze środkami smarnymi Castrol w silnikach. Pomagamy niezależnym warsztatom wykorzystać rozpoznawalność marki do kształtowania własnego wizerunku i zwiększania przychodów – komentuje Shailendra Gupte, dyrektor ds. marketingu Castrol w regionie EMEA.

 

Aby dowiedzieć się więcej o kampanii „Castrol EDGE – Rekomendowany przez Ekspertów” oraz o bezpłatnym losowaniu nagród, należy odwiedzić stronę www.castrol.com.pl/specjalisciCastrol.

 

* Mechanicy chętniej rekomendowali produkty Castrol niż innych wiodących na rynku marek – badanie GIPA w grudniu 2019 r. i styczniu 2020 r.

 

Źródło: Castrol

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).