Castrol podpisuje nową umowę z Inter Cars | MOTOFAKTOR

Castrol podpisuje nową umowę z Inter Cars

person Adrian Januszkiewicz 21/06/2022

Castrol zwiększa dostawy swoich produktów do warsztatów i kierowców w krajach bałtyckich poprzez rozszerzenie strategicznego partnerstwa z Inter Cars.

 

Nowa umowa, podpisana w lutym na początkowy okres 5 lat, ma umożliwić firmie Castrol zwiększanie rozpoznawalności marki i wykorzystywanie nowych możliwości handlowych na motoryzacyjnym rynku wtórnym w całym regionie bałtyckim. Umocnić ma również status Castrol jako wiodącej marki środków smarnych dystrybuowanych przez Inter Cars.

 

Inter Cars z siedzibą w Warszawie jest jednym z największych dystrybutorów części samochodowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Niezwykle szeroka oferta produktowa firmy obejmuje zarówno części samochodowe i materiały eksploatacyjne, jak i główne elementy wyposażenia warsztatów.

 

Biorąc pod uwagę sukces naszej wieloletniej współpracy partnerskiej w zakresie dystrybucji w Europie, mamy pewność, że ta nowa inicjatywa z Inter Cars spełni nasze wspólne wysokie oczekiwania. Z niecierpliwością czekamy na wielu nowych klientów na ważnych rynkach bałtyckich, którzy będą mieli okazję przekonać się o szybkości reakcji i wysokich standardach obsługi klienta, z których Inter Cars jest już znany – skomentował Tom Isaksen, Nordic Sales Manager w Castrol.

 

Marka Castrol ma niezrównaną reputację, a jej produkty bardzo dobrze sprawdzają się w naszym portfolio dla rynku wtórnego. Cieszymy się z rozszerzenia naszej współpracy. Obie strony są w pełni skoncentrowane na dalszym zwiększaniu udziału Castrol w rynku na całym kontynencie – dodał Mariusz Mroczek, Dyrektor Handlowy ds. Środków Smarnych w Inter Cars.

 

Źródło: Castrol

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).