Castrol organizuje Miesiąc Mechanika | MOTOFAKTOR

Castrol organizuje Miesiąc Mechanika

person Adrian Januszkiewicz 29/09/2020

Castrol organizuje Miesiąc Mechanika - kampanię, która ma pomóc niezależnym warsztatom samochodowym w Polsce zwiększyć dochody i docenić profesjonalizm ich pracowników.

W pierwszym etapie kampanii marka Castrol ruszyła z akcją online zachęcającą kierowców do zarezerwowania usługi lub przeglądu przed zimą w najbliższym warsztacie niezależnym.

 

W kolejnym etapie Castrol zaprosi kierowców z Polski do nominowania ulubionych mechaników lub warsztatów, aby wyrazić uznanie dla nich. Kierowcy za pomocą prostego formularza na stronie internetowej muszą tylko poinformować Castrol, kogo chcą nominować i dlaczego. Celem tej inicjatywy jest nagrodzenie umiejętności i zaangażowania mechaników oraz warsztatów, dzięki którym lokalne społeczności pozostają mobilne — co z pewnością warto docenić w czasie pandemii.

 

Ambasadorzy sportów motorowych Castrol — kierowca F1 Daniel Ricciardo, mistrz rajdowy i rallycrossowy Petter Solberg oraz kierowca superbike’ów Cal Crutchlow — również uczestniczą w kampanii. Będą promowali Miesiąc Mechanika w mediach społecznościowych, zachęcając kierowców do zaangażowania.

 

Klienci mogą zdobyć nagrody rzeczowe za udział w głosowaniu, a zwycięski mechanik otrzyma nagrodę główną – parę butów wyścigowych podpisanych przez Daniela Ricciardo z zespołu DP World Renault F1. Na pozostałych laureatów czekają wyjątkowe doświadczenia związane z F1 – udział w sesji czatu na żywo online z mechanikiem wyścigowym zespołu DP World Renault F1 oraz w wirtualnej wycieczce po strefie serwisowej zespołu w sezonie 2021*. Właściciele warsztatów niezależnych i mechanicy mogą również zgłosić do akcji własny warsztat lub jednego ze współpracowników, aby mógł zostać wyróżniony za swoją wyjątkową pracę.

 

Pracowników i warsztaty można nominować  TUTAJ w terminie 28.09-14.11.2020 r.

 

Regulamin akcji można znaleźć TUTAJ.

Castrol i warsztaty niezależne

Castrol stale pracuje nad udoskonalaniem swojej działalności operacyjnej oraz podnoszeniem standardów u swoich klientów w warsztatach niezależnych. Centralnym elementem tego procesu jest Program serwisów partnerskich Castrol, model wykraczający daleko poza branding, obejmujący szereg ofert, które mają pomagać warsztatom niezależnym zwiększyć dochody i poprawić wydajność operacyjną.

 

Źródło: Castrol

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).