CarNext.com wesprze Maxa Verstappena | MOTOFAKTOR

CarNext.com wesprze Maxa Verstappena

person Adrian Januszkiewicz 13/11/2019

CarNext.com, paneuropejska platforma sprzedaży wysokiej jakości aut używanych przez internet, ogłosiła rozpoczęcie od 2020 roku współpracy z Maxem Verstappenem.

CarNext.com i Max Verstappen będą współpracować na wszystkich 23 rynkach europejskich, na których obecny jest CarNext.com, w tym w Polsce, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Włoszech, Portugalii, Hiszpanii, Holandii, Belgii, Francji i Turcji. 22-letni kierowca Red Bull Racing w ramach współpracy z CarNext.com będzie uczestniczyć w działaniach komunikacyjnych budujących świadomość marki wśród klientów indywidualnych oraz w całej branży.

CarNext.com chce zmienić tradycyjny rynek samochodów używanych zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów. Dlatego z przyjemnością ogłaszam naszą współpracę z Maxem Verstappenem, kierowcą Formuły 1. Razem będziemy przesuwać granice i kwestionować status quo, zwiększając świadomość marki CarNext.com. To świetne połączenie - tak jak Max wnosi radość i zabawę do wyścigów Formuły 1, CarNext.com daje radość i satysfakcję z zakupu samochodu używanego. Ewout van Jarwaarde dyrektor zarządzający CarNext.com
Jestem naprawdę podekscytowany współpracą z CarNext.com. Robią coś innowacyjnego, oferując nowy sposób kupowania samochodów i nie boją się podważać status quo. W dzisiejszych czasach większość rzeczy kupujemy przez internet, dlaczego więc nie mielibyśmy w ten sam sposób nabyć samochodu? CarNext.com chce podbić rynek sprzedaży aut używanych i cieszę się, że będziemy mogli dokonać tego razem. Max Verstappen kierowca Red Bull Racing

 

Partnerstwo CarNext.com i Maxa Verstappena jest prywatną umową pomiędzy spółką i kierowcą. Obie strony będą współpracować przy wielu kampaniach o charakterze through-the-line na rzecz wzmocnienia relacji z aktualnymi klientami CarNext.com i dotarcia do nowych odbiorców. Dodatkowo planowany jest udział Maxa Verstappena w kampanii telewizyjnej CarNext.com.

Źródło: CarNext.com

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).