Budweg Caliper nie idzie na półśrodki i zapewnia jakość OE| MOTOFAKTOR

Budweg Caliper nie idzie na półśrodki i zapewnia jakość OE

person Redakcja 14/11/2021

Budweg Caliper oferuje swoim klientom produkty w jakości OE, pełną identyfikowalność zwracanych w ramach reklamacji oraz 5 lat gwarancji.

 

W przypadku firmy Budweg jakość nie jest tylko słowną deklaracją. Oferuje ona rozwiązania charakteryzujące się większą trwałością w porównaniu do podobnych produktów na rynku. Dlatego części zamienne Budweg objęte są 5-letnią gwarancją. Jej klienci doceniają oddanie firmy Budweg do najwyższej jakości, zorientowane na klienta rozwiązania w zakresie wsparcia i obsługi oraz odsetek reklamacji stale utrzymujący się na poziomie poniżej 0,3%.

 

Firma Budweg udziela na swoje produkty 5-letniej gwarancji

Jakość odpowiadająca produktom oryginalnym

Przy regeneracji zacisków hamulcowych firma Budweg nie stosuje najtańszych i najprostszych rozwiązań. Stale kładzie nacisk na jakość części przeznaczonych na aftermarket. Dzięki temu może zaoferować zaciski hamulcowe i części zamienne, które pod względem jakości odpowiadają częściom oryginalnym. Wymaga to wysokich nakładów oraz wiele pracy. W celu sprawdzenia jakości oraz trwałości, które deklaruje swoim klientom, wszystkie zaciski hamulcowe Budweg poddawane są rygorystycznym testom i badaniom:

 

  • Testy zabezpieczenia antykorozyjnego w komorze solankowej (ISO 9227)
  • Testy zmęczeniowe podzespołów elektrycznych (ISO 61508 & ISO 26262)
  • Testy zmęczeniowe elementów mechanicznych (VDA 311)
  • Testy pod kątem pękania (VDA 311)

 

Każdy nowy produkt, nowy proces, nowy materiał, zawsze poddawany jest intensywnym testom i badaniom. Jeżeli nowy produkt nie spełnia wymagań jakościowych firmy Budweg, natychmiast zostaje odrzucony.

Budweg Caliper nie spoczywa na laurach

Możliwość zapewnienia klientom najwyższej jakości wymagało zainwestowania znacznych środków w wyposażenie oraz specjalistyczną wiedzę. Kontrola jakości prowadzona jest na należących do firmy Budweg stanowiskach badawczych. Znaczna część produktów sprawdzana jest na chronionych patentami narzędziach, a dodatkowo firma posiada skaner 3D, pozwalający na dogłębną analizę części mechanicznych.

 

Nie ulega wątpliwości, że wyposażenie i maszyny pozwalają zapewnić wysoki poziom ciągłości jakości. Niemniej jedna firma Budweg zainwestowała również w kadry rozwojowe oraz proces zatwierdzenia i dopuszczenia części (PPAP) na każdym etapie produkcji. Pozwoliło to uzyskać wysoki stopień jakości oraz powtarzalności. Bardzo duże znaczenie ma współpraca z niezależnymi instytucjami i podmiotami. Najlepszym przykładem są element gumowe, certyfikowane przez Duński Instytut Technologii. Tym samym Budweg Caliper oferuje produkty charakteryzujące się najnowszymi rozwiązaniami w branży oraz najwyższą jakością potwierdzoną przez zaufane instytucje.

 

Artykuł sponsorowany przez Budweg Caliper

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).