Bridgestone z kolejną oponą do motocykli terenowych | MOTOFAKTOR

Bridgestone z kolejną oponą do motocykli terenowych

person Adrian Januszkiewicz 13/10/2021

Bridgestone ogłosił wprowadzenie na rynek motocyklowy nowej opony typu adventure on-road - Bridgestone Battlax Adventure Trail AT41.

Battlax Adventure Trail AT41 oferuje wysokie osiągi na suchej nawierzchni oraz trakcję, przyczepność i hamowanie na mokrym podłożu, zapewniając bezpieczną i komfortową podróż w każdych warunkach pogodowych.

 

Nowy wzór Bridgestone Battlax Adventure Trail AT41 o off-roadowym wyglądzie posiada specjalnie zaprojektowany układ bieżników, który ma na celu poprawę odprowadzania wody z opony. Ponadto dzięki zwiększonej średniej objętości rowków i bardziej spójnej budowie w obszarach styku, opona przyczyniać ma się do zwiększenia osiągów motocykla na mokrej nawierzchni.

 

Nowy blokowy wzór opony zmniejsza jej zużycie na barkach, a optymalna konstrukcja opasania zapewnia wysoką stabilność. Dwuskładnikowa mieszkania (3LC) zastosowana w tylnej oponie Bridgestone Battlax Adventure Trail AT41 ma zapewniać jak najwyższe osiągi w każdych warunkach pogodowych.

 

Najnowsza opona Bridgestone typu on-road adventure będzie dostępna od lutego 2022 roku w dziewięciu rozmiarach (4 przednich i 5 tylnych), wszystkie z oznaczeniem M+S. Dzięki takiej ofercie, Battlax Adventure Trail AT41 spełnia wymagania i odpowiada na potrzeby większości motocykli w segmencie adventure.

Battlax Adventure Trail AT41 to opona on-road, która idealnie wpisuje się w turystyczny charakter motocykla. Motocykle typu adventure to najszybciej rosnący segment sprzedaży wśród motocykli w ciągu ostatnich kilku lat, a nasza najnowsza opona do tego typu pojazdów została zaprojektowana w taki sposób, aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo – w każdych warunkach pogodowych – kierowcom, którzy uwielbiają podróże. Nico Thuy szef działu motocykli w Bridgestone EMIA

Źródło: Bridgestone

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).