Bridgestone Poznań Ambasadorem Polskiej Gospodarki | MOTOFAKTOR

Bridgestone Poznań Ambasadorem Polskiej Gospodarki

person Adrian Januszkiewicz 13/06/2022

Bridgestone Poznań znalazł się wśród laureatów konkursu „Ambasador Polskiej Gospodarki”, czyli firm promujących Polskę za granicą jako wiarygodnego partnera gospodarczego.

 

Celem tego ogólnopolskiego, niekomercyjnego przedsięwzięcia, jakim jest konkurs „Ambasador Polskiej Gospodarki”, jest promowanie wysokich standardów ekonomiczno-finansowych i przedsiębiorców przodujących na rynkach międzynarodowych.

 

Organizacje mogły ubiegać się o tytuł w sześciu kategoriach:

 

  • Eksportera
  • Firmy Globalnej
  • Kreatora Rozwiązań XXI wieku
  • Marki Europejskiej
  • Najwyższej jakości
  • Partnera Firm Zagranicznych

 

Firma Bridgestone Poznań wygrała w kategorii Firmy Globalnej. Nagrody wręczono podczas uroczystości organizowanej przez Business Centre Club w Pałacu Lubomirskich.

 

Źródło: Bridgestone

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).