Brembo wyróżnione przez Daimlera | MOTOFAKTOR

Brembo wyróżnione przez Daimlera

person Adrian Januszkiewicz 17/02/2020

Firma Brembo została laureatem Daimler Supplier Award w dziedzinie Zrównoważonego Rozwoju za 2019 r. (w kategorii Materiały Produkcyjne).

Włoski producent układów hamulcowych został uznany za najlepszego dostawcę w zakresie Zrównoważonego Rozwoju za 2019 r., za systemowe podejście do zarządzania przedsiębiorstwem i do redukcji emisji CO2 w produkcji własnej.

 

Cristina Bombassei, dyrektor ds. Społecznej odpowiedzialności Brembo, była w Carl Benz-Arena w Stuttgarcie, aby odebrać nagrodę wraz z Alberto Bombassei, Prezesem Brembo i Daniele Schillaci, Dyrektorem Generalnym Spółki.

To bardzo emocjonujący i wielki zaszczyt dla mnie i dla wszystkich osób związanych z Brembo, aby otrzymać tę prestiżową nagrodę. Kieruje nami nasza pasja do przemysłu motoryzacyjnego i chcemy, aby ta pasja, wraz z naszymi innowacjami, naszymi wartościami w zakresie zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialności społecznej - które są filarami obu naszych firm - była nadal realizowana w naszych codziennych wysiłkach jako partnerów w kierunku zrównoważonej mobilności. Cristina Bombassei

 

Ta kolejna nagroda jest przyznawana zaledwie kilka dni po uznaniu Brembo za światowego lidera w dziedzinie zrównoważonej gospodarki wodnej i klimatycznej, osiągniętego dzięki prestiżowej liście organizacji CDP.

 

Nagroda Daimler Supplier Award w dziedzinie zrównoważonego rozwoju jest hołdem dla partnerstwa doskonałości między Brembo i Daimler z początków lat 90., kiedy to po raz pierwszy dostarczono zaciski do wielu pojazdów. Teraz, po trzydziestu latach, Brembo dostarcza tarcze, zaciski i często cały układ hamulcowy do najlepszych modeli produkowanych przez niemieckiego producenta samochodów, a także komponenty hamulcowe do pojazdów użytkowych i sportów motorowych.

 

Źródło: Brembo

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).